Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cosmic Pirates

Kategoria: Gry akcji
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
Rozmiar: 6,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 364

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Cosmic Pirates

  • Procesor: 800 MHz
  • RAM: 256 MB
  • karta graf.: 128 MB
Opis - Cosmic Pirates

Pobierz bezpłatnie grę akcji Cosmic Pirates!

Cosmic Pirates to kosmiczna strzelanina w stylu starych gier komputerowych. Wcielasz się tu w rolę kosmicznego pirata i robisz w kosmosie to, co prawdziwi piraci na morzu. Czyli napadasz na inne statki, toczysz bitwy ze ścigającymi Cię przedstawicielami porządku, odwiedzasz planety, na których możesz upłynnić łupy, itp.

Cosmic Pirates to dynamiczna akcja bez chwili na oddech. Przygotowano dla Ciebie ponad osiemdziesiąt rodzajów przeciwników, których zwalczać możesz wykorzystując rozmaite, futurystyczne bronie. Jest ich pięćdziesiąt i ta liczba zadowoli chyba najbardziej wybrednego miłośnika shooterów. Nadto prócz zwykłych przeciwników toczysz również pojedynki z bossami.

Jeżeli lubisz shootery, to gra akcji Cosmic Pirates jest dla Ciebie - w dodatku całkowicie bezpłatnie!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cosmic Pirates