Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Commandos: Strike Force

Kategoria: Gry akcji
Producent: Pyro Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.09.2009
Rozmiar: 638.00 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 2880

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Commandos: Strike Force

Pentium 4 2.4 GHz,

512 MB RAM,

karta graficzna 128MB (GeForce 4 lub lepsza),

3.46 GB HDD,

Opis - Commandos: Strike Force
Seria Commandos jest znana graczom przede wszystkim jako gra strategiczna charakteryzująca się wysokim poziomem trudności, oraz  realizmem rozgrywki. Tym razem jednak twórcy z Pyro Studios postanowili spróbować swoich sił w nowej kategorii i wydać Commandos: Strike Force, który jest typową grą akcji, a precyzyjniej strzelanką taktyczną z widokiem FPP. Commandos: Strike Force na PC przenosi graczy w realia znane z serii, które tym razem można obserwować jednak z całkiem innej perspektywy. Oprócz wersji na komputery osobiste wydano także Commandos: Strike Force na PS2, oraz Xbox. Gra po raz kolejny przenosi graczy w realia II wojny światowej. Na szczęście zdecydowano się na wydanie demo Commandos: Strike Force, które pozwala na rozegranie przykładowej misji i przetestowanie tej gry, Download Commandos: Strike Force za free jest oczywiście dostępny na naszej stronie.

Jeśli chodzi o zmiany w grze to oprócz stylu rozgrywki, a także całkiem nowej otoczki, gra wciąż zachowuje swój klimat, którym wiele lat temu zyskała uznanie graczy. W Commandos: Strike Force Game na PC możliwa jest gra jedną z trzech postaci, specjalizujących się w różnych fachach. Znajdziemy tu postacie znane z wersji strategicznej, a więc Zielonego Bereta,  Szpiega, oraz Snajpera. Każdy z tych komandosów będzie miał swój sposób na przetrwanie. Po raz kolejny twórcy zadbali także o to, by realizm rozgrywki stał na wysokim poziomie. Gracz ma okazję przemierzyć różne rejony Europy od terenów ZSRR, aż po Francję, używając w tym czasie wiernie odwzorowanych giwer z tamtych czasów. Gra nie należy do najłatwiejszych, dlatego przydają się bardzo kody do Commandos: Strike Force, które możecie znaleźć w naszym serwisie. W Commandos: Strike Force kody pozwalają m.in. na uzyskanie nieśmiertelności, oraz zniszczenie wszystkiego co nas otacza. Warto także wyszukać jakiś ciekawy trainer do Commandos: Strike Force, który może dodatkowo ułatwić rozgrywkę.  

Kampania dla pojedynczego gracza jest bardzo ciekawa, a co najważniejsze istnieje też w Commandos: Strike Force tryb multiplayer. Grafika to kolejny atut gry, który można obejrzeć przeglądając trailer z Commandos: Strike Force. Przed grą warto pobrać i zainstalować patch do Commandos: Strike Force. Oczywiście, zarówno patch jak i kody do Commandos: Strike Force są dostępne na naszej stronie. Download Commandos: Strike Force w wersji demonstracyjnej jest dostępny poniżej. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Commandos: Strike Force

dodał: ~kuba , 07.03.2011

mam gre ale płyta sie zgubiła i tyle ;(\n

dodał: ~gtf , 30.12.2010

fajne

dodał: ~jedri , 22.03.2010

spoko gierka przed chwila przeszedłem.