Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Command & Conquer: Renegade

Kategoria: Gry akcji
Producent: Westwood Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 01.09.2009
Rozmiar: 91.59MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1492

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Command & Conquer: Renegade

  • Pentium II 400MHz,
  • 128MB RAM,
  • Karta graficzna 16MB


Opis - Command & Conquer: Renegade
Command & Conquer: Renegade to ciekawa gra akcji z widokiem FPP, która stanowi pewne urozmaicenie serii C&C, znanej dotychczas tylko i wyłącznie z rozgrywki strategicznej.  Po raz kolejny tworzeniem C&C Renegade zajęło się studio Westwood, dzięki czemu gra, chociaż wprowadza całkiem nową rozgrywkę jest trwale związana, nie tylko fabularnie, z poprzednimi częściami serii. Renegade został wydany tylko na komputery osobiste w 2002 roku i na szczęście możliwa jest gra w demo Renegade. Download demo Command & Conquer Renegade jest dostępny poniżej.  

W Command and Conquer Renegade gracz ma możliwość wcielić się w postać kapitana Nicka „Havoc” Parkera. Jest on wysłany przez organizację GDI w celu uwolnienia cennych naukowców z rąk Bractwa NOD. Jak widać download Renegade pozwala na obejrzenie świata C&C z nowej perspektywy, dzięki widokowi FPP, który czasami zmienia się również na TPP. W Command&Conquer: Renegade dostępnych jest kilkanaście misji, duży arsenał broni, a także liczne pojazdy, które mają na celu ułatwić graczom poznawanie wirtualnego świata Comand and Conquer: Renegade.

Command & Conquer: Renegade oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, pozwala także na rozgrywkę multiplayer. Renegade online pozwala na rozegrania pojedynku, w którym po obu stronach stają drużyna GDI, oraz NOD, a zwycięzcą jest ten team, który zdoła zabić wszystkich rywali. Istnieje także bogaty download do C%C Renegade. Warto przed grą pobrać najnowszy patch do Renegade, który można znaleźć w naszym serwisie, a który wprowadza sporo poprawek. W sieci istnieje także dużo mods do Renegade, które także mogą przedłużyć zabawę z tą grą. Zapraszamy do pobrania tej gry, a także przejrzenia innych tego typu pozycji w dziale gry akcji w naszym serwisie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Command & Conquer: Renegade