Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Code of Honor 3: Stan nadzwyczajny

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: CITY interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Code of Honor 3: Stan nadzwyczajny

  • 4 2 GHz
  • 1 GM RAM
  • Karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
Opis - Code of Honor 3: Stan nadzwyczajny

Code of Honor 3: Stan Nadzwyczajny to kolejna część serii gier FPP od CITY Interactive, która tym razem przenosi graczy na terytorium ogarniętej chaosem Francji. Data premiery Code of Honor 3: Stan Nadzwyczajny została wyznaczona na 21 sierpnia 2009 roku. Cieszy fakt, że podobnie jak na całym świecie, w tym dniu gra trafi również na półki polskich sklepów. Gra jest przeznaczona wyłącznie dla posiadaczy komputerów osobistych i niestety na razie nie jest planowane wydanie tego tytułu na konsole nowej generacji.


Fabuła w Code of Honor 3: Stan Nadzwyczajny na PC opowiada historię oddziału Legii Cudzoziemskiej, który zostaje wysłany do Francji, by pomóc w walce z ogarniającym cały kraj chaosem. Kryzys powoduje, że na terenie kraju zaczynają działać liczne organizacje przestępcze, które prowadzą działalność wywrotową. Gracz wciela się w członka specjalnego oddziału, który poproszony przez prezydenta Francji ma przywrócić porządek w kraju. Warto obejrzeć trailer z Code of Honor 3: Stan Nadzwyczajny, który dostarcza dużo więcej informacji odnośnie akcji gry. Jeśli chodzi o rozgrywkę to będzie ona przypominać tą znaną już z poprzednich części gry. Gracz za pomocą dostępnych broni będzie miał za zadanie przemierzać kolejne misje i eliminować przeciwników. Misje w grze mają się toczyć na przykład w realistycznie odwzorowanym Paryżu, dzięki czemu gra pozwala na wirtualną eksplorację tego miasta. Nie będzie to jednak prosta strzelanka, ale taktyczny shooter, który będzie wymagał sporych umiejętności od graczy. Nowością w grze ma być wprowadzenie możliwości strzelania zza różnych osłon, w postaci budynków drzew itd. co dodatkowo wpływa na realizm gry. Ostania zapowiedź Code of Honor 3: Stan Nadzwyczajny mówi także o możliwości rozbudowy posiadanych giwer, poprzez dodanie np. zdobytych celowników optycznych.


Patrząc na screenshots z Code of Honor 3: Stan Nadzwyczajny można wyraźnie zauważyć, że grafika w grze będzie prezentować się bardzo dobrze i może śmiało rywalizować z konkurencyjnymi tytułami. Angielska nazwa gry to Code of Hero 3: Desperate Measures, ale na szczęście będzie możliwa gra w Code of Hero 3 po polsku co jest dużym plusem tego tytułu. To wszystko wraz z niską ceną gry może zagwarantować jej duży sukces, dlatego warto poczekać do dnia premiery, a w między czasie zapraszamy do innych gier w kategorii – gry akcji na naszej stronie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Code of Honor 3: Stan nadzwyczajny

dodał: ~ja , 26.07.2012

ja dawno przeszłedłem CoH 2

dodał: ~jak to pobrać??? , 15.02.2011

fajny facet

dodał: ~Code of Hoonor , 25.01.2011

Właśnie przeszedłem Code of Honor 2

dodał: ~tuti , 14.12.2010

fajne

dodał: ~ziomek11111111111111111111111111 , 22.06.2010

ale podasz link??plis

dodał: ~Braser , 08.11.2009

Gra jest naprawdę wciągająca. Podchodziłem sceptycznie jak do niskobudżetowego produktu ale po odpaleniu miłe zaskoczenie. Grafika wysokich lotów jak z gier z najwyższej półki. Dźwięk i muzyka naprawdę powala. Fabuła: idziesz przed siebie zabijasz wszystko co się rusza i wygląda jak terrorysta. Krótkie i sporadyczne animacje z fabułą ale dobrze wykonane. Warto kupić szczególnie że kosztuje niewiele w porównaniu do zagranicznych wysokobudżetowych produkcji które czasem gry prawie się nie różnią.