Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny

Kategoria: Gry akcji
Producent: City Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.08.2009
Rozmiar: 515.27MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1903

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny

  • Pentium 4 2.5 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza),
  • 1 GB HDD,
  • Windows 98 SE/Me/2000/XP SP2
Opis - Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny
Code of Honor 2 to niskobudżetowa produkcja ze stajni City Interactive. Historia w Code of Honor 2 Conspiracy Island (co w polskim wydaniu przetłumaczono jako Code of Honor 2 Łańcuch Krytyczny) opowiada nam  historię najemnika z Legii Cudzoziemskiej, który trafia na front w Gujanie francuskiej. Jeśli chcesz przekonać się, jak wygląda ten tytuł w praktyce, mamy dla Ciebie demo Code of Honor 2 do pobrania.
Download Code of Honor 2 jest oczywiście całkowicie bezpłatny. Dzięki niemu przetestujesz mechanikę gry. Będzie miał tu okazję walczyć z żołnierzami generała Mendozy, który próbuje przejąć reaktor jądrowy . Pobierz Code of Honor 2 aby wypróbować swych sił podczas jednej z dziewięciu dostępnych w pełnej wersji gry misji. Lokacje, jakie napotykasz podczas grania w Code of Honor 2 pl to miedzy innymi laboratoria wojskowe, dżungla, a nawet jaskinie. Wszędzie czekają wrodzy żołnierze do eliminacji. Aby tego dokonać, Twoja postać wyposażona jest w różnego rodzaju karabiny, pistolet, granaty, a od czasu do czasu przyjdzie Ci operować cięższym kalibrem. Download Code of Honor 2 w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci na przetestowanie wielu z nich.
Conspiracy Island dostępne jest wyłącznie w trybie gry dla jednego gracza. Nie pograsz w Łańcuch Krytyczny online, co z pewnością znacznie uatrakcyjniłoby ten tytuł. Wydany w 2008 Code of Honor 2 Conspiracy Island to polska produkcja, zaś pobrania za darmo Code of Honor 2 demo pozwoli Ci ocenić umiejętności programistów z City Interactive. Oczywiście wydano Code of Honor 2 po polsku,  tak więc nie będzie Ci potrzebna żadne spolszczenie Code of Honor 2 Conspiracy Island. Jeśli zaś nabędziesz pełną wersje gry, mamy dla Ciebie kody Code of Honor 2, które znacznie ułatwią rozgrywkę. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Code of Honor 2 mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows.
Nim jednak nabędziesz pełną wersję, ściągnij Code of Honor 2 w wersji demonstracyjnej i zobacz, jak Ci się spodoba. Przypominamy, że pobranie wersji demo Code of Honor 2 jest free – nie musisz płacić za to ani grosza. Jeśli lubisz dynamiczne shootery i nie masz zbyt wysokich wymagań co do oprawy audiowizualnej, ten tytuł może przypaść Ci do gustu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny