Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chrome: Specforce

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Techland
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.11.2011
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Chrome: Specforce

Procesor: Pentium 4 2 GHz,

Pamięć: 512MB RAM,

Grafika: 128MB (GeForce 5700 lub lepsza),

Miejsce na dysku: 2 GB HDD

Opis - Chrome: Specforce
Specforce to podtytuł kolejne gry produkcji Techlandu, która swoją fabułą nawiązuje do pierwszej, kosmicznej strzelaniny, jaką był Chrome.

Oczywiście znów mamy do czynienia z akcją osadzoną w dalekiej przyszłości, w której to ludzkość, zjednoczona pod jednym, wspólnym szyldem olbrzymiej korporacji, kolonizuje coraz to nowe planety, a taki proceder oczywiście ma swoje, nie do końca moralne podłoże polityczne. Już na wstępie należy zaznaczyć, że Specforce jest de facto fabularnym prequelem do pierwszej części Chrome, toteż wszyscy, którzy są ciekawi, w jaki sposób doszło do wspomnianej wyżej sytuacji, powinni uruchomić produkt Techland.

Oczywiście rzecz tak duża i wielowarstwowa, jak kolonizacja galaktyk, niesie za sobą olbrzymi wręcz kapitał międzyplanetarnej jednostki płatniczej. Ta zaś zgromadzona jest przez olbrzymie, konkurujące ze sobą korporacje. Jak się okazuje, niezbyt stabilna sytuacja doprowadza do stosowania coraz to bardziej podstępnych taktyk, w końcu dochodzi do morderstwa i utworzenia się kwazi-militarnych syndykatów. Jakby tego było mało, to na planetach pojawiła się nieznana grupa terrorystów, wspomaganych przez nieznany syntetyk. Naszym zadaniem, jako członka elitarnego oddziału Specforce, będzie rozwikłanie zagadki owego specyfiku, jak również uspokojenie całej sytuacji.

Do naszej dyspozycji otrzymamy zaawansowane technologicznie uzbrojenie, jak również specjalnie przygotowany pancerz. Sama mechanika rozgrywki nie uległa specjalnej zmianie, nie mniej jednak twórcy zdecydowali się dołączyć do Specforce również tryb multiplayer, poza standardową rozgrywką dla pojedynczego gracza. Oczywiście tryby są raczej standardowe, możemy więc brać udział w Deathmatchu, Team Deathmatchu, Capture the Flag i Team Domination. Na jednej mapie jednocześnie może znajdować się do 32 graczy. Fanatycy grzebania w kodzie gry otrzymają również edytor, umożliwiający stworzenie własnych map. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Chrome: Specforce

dodał: manfret4 , 24.06.2015

nie moge pobrac\n

dodał: ~g , 18.05.2014

a zna ktos czarop w tej grze wymiata

dodał: ~????? , 15.03.2013

Gra fajna