Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chrome 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Techland
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Chrome 2

jak dotąd nieznane
Opis - Chrome 2
Chrome 2 to bez wątpienia interesujący projekt. Jest to kontynuacja polskiej, naprawdę popularnej strzelaniny, ze wzbogaconą grafiką, nowymi rozwiązaniami i szansą na naprawdę wielki sukces. Projekt jednak został wstrzymany z niewiadomych, jak dotąd przyczyn.

Akcja gry po raz kolejny została osadzona w przyszłości, w świecie, w którym wielkie korporacje walczą ze sobą o prymat w nowo założonych koloniach. Tym razem jednak, ogólna tematyka została jeszcze bardziej rozwinięta, głównym punktem jest bowiem specjalna technologia, która sprawia, że śmierć człowieka może stać się procesem odwracalnym. W skrócie polega to na przeniesieniu jaźni do ciała innego człowieka, przez co umysł, zachowanie i styl bycia może trwać nadal, z tym, że w innym „opakowaniu”.

Jak nie trudno się domyśleć, właśnie taki los spotkał naszego bohatera, który już na początku gry dowiaduje się, że został zamordowany. Oczywiście ceną za powrót do żywych jest współpraca z tajemniczą korporacją, która nie chce się ujawnić, wydaje jedynie polecenia. W międzyczasie nasza postać stara się na własną rękę dowiedzieć w jaki sposób doszło do morderstwa i jaka właściwie była jego przeszłość. Podłoże fabularne jest więc interesujące, bowiem traktuje tematykę kolonizacji z zupełnie innego, trzeciego już punktu widzenia.

Znów jedną z zalet gry są olbrzymie przestrzenie, jakie można pokonywać, co więcej skonstruowane w taki sposób, by być oryginalne i niepowtarzalne zarazem. Będziemy więc przemierzać bogato zagęszczone puszcze i lasy, górskie szlaki, siedziby korporacji, podziemne fabryki, jak również statki kosmiczne i bazy, z masą rozwiązań technologicznych.

Nowością w Chrome 2 jest przejmowanie ciał napotkanych NPC, by w ten sposób pokonywać napotkane zagadki, czy problemy. Idealny przykład stanowi walka z jedną z potężnych maszyn kroczących, którą pokonać można jedynie przejmując ciało inżyniera, posiadającego odpowiednie narzędzia do jej dezaktywacji. Dodatkowo możemy rozwijać swoją postać o specjalne wszczepy i implanty, dodawane zarówno do pancerza, broni czy samego bohatera. Mamy więc w grze ciekawe rozwiązania, znane z produktów takich jak Messiah czy Deus Ex, co oczywiście jest pozytywem.

Graficznie gra prezentuje się naprawdę wybornie, dzięki zastosowaniu autorskiego silnika Techlandu, zwanego Chrome Engine. Doskonałe światłocienie, świetne efekty wolumetryczne, zmienne warunki pogodowe i naprawdę interesujące tekstury – wszystko sprawia, że Chrome 2 jest produktem godnym uwagi. Tym bardziej boli fakt, że produkt został wstrzymany, mógł bowiem okazać się naprawdę grywalny i popularny. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Chrome 2