Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chrome

Kategoria: Gry akcji
Producent: Techland
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.11.2011
Rozmiar: 317 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 483

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Chrome

Procesor: Pentium 4 1.5 GHz,

RAM: 512MB RAM,

Karta graficzna: 64 MB akcelerator 3D z obsługą DX 9.0,

Miejsce na dysku: 1.7 GB HDD

Opis - Chrome
W 2003 roku znana, polska firma Techland, zdecydowała się na stworzenie ciekawego, taktycznego shootera, osadzonego w przyszłości. W czasach gdy nikt jeszcze nie słyszał o produktach pokroju Crysis, polska gra okazała się być naprawdę popularna.

Akcja gry przenosi nas do systemu Valkyria, który dopiero co został skolonizowany przez ludzi i należy nie tylko wprowadzić do niego własny ład, ale również porządek polityczny. Jak się oczywiście okazuje nie będzie to międzyplanetarna bułka z masłem. Wcielamy się w postać Bolta Logana, kosmicznego najemnika, wydawałoby się człowieka z zewnątrz, który mimo woli staje się trybem w potężnej, politycznej intrydze.

Do galaktyki dostajemy się akurat w momencie wybuchu konfliktu o jedną z planet, który, jak nie trudno się domyśleć, ze słownej utarczki przerósł do poziomu otwartej wojny. Do dyspozycji otrzymamy kilka, interesujących „pukawek”, wśród których bez wątpienia najciekawszą z nich jest karabin snajperski. Kulę wystrzeloną z niego można śledzić przy pomocy specjalnej kamery, co wygląda naprawdę ciekawie i w tamtych czasach było powiewem prawdziwej świeżości w grach FPS.

Bawić będziemy się w 10, zróżnicowanych lokalizacjach, wśród których znajdą się m.in. tropikalne dżungle, kopalnie kosmicznych surowców, rozbudowane technologicznie bazy i inne. Bez wątpienia olbrzymią zaletą owych leveli jest to, że są wprost gigantyczne. Często przejście całej mapy zajmuje nam naprawdę dużo czasu, w pokonywaniu kolejnych metrów przydatne więc  okazują się wszędobylskie pojazdy, czy to kroczące, czy powietrzne. Bardzo ładnie, jak na premierowy produkt Techlandu, zachowuje się również fizyka, czy to postaci, czy otoczenia. Realistyczne animacje dodają kolorytu, bardzo dobrej całości.

Chrome, pomimo tego, że jego lata świetności bezpowrotnie przeminęły, nadal jest interesującym produktem, który warto, mówiąc kolokwialnie „odpalić”. Przetarł on bowiem wiele szlaków dla późniejszych hitów, osadzonych w podobnym uniwersum. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Chrome