Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chernobyl: Terrorist Attack

Kategoria: Gry akcji
Producent: Silden
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.03.2011
Rozmiar: 636 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 998

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Chernobyl: Terrorist Attack

Core 2 Duo 2.4 GHz,

1 GB RAM,

karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepszy),

Windows XP/Vista/7
Opis - Chernobyl: Terrorist Attack
Chernobyl: Terrorist Attack to niskobudżetowa gra akcji, która przyciąga uwagę dość nietypowym umiejscowieniem akcji – jak sama nazwa wskazuje, jest to Czernobyl. Opustoszały po awarii elektrowni atomowej w 1986 roku. Akcja gry toczy się w drugiej dekadzie XXI wieku, kiedy to grupa terrorystów lokuje się w miasteczku Prypeć i grozi wysadzeniem zasypanych reaktorów elektrowni. Odwieść może ich od tego spory okup. Jako że żaden rząd nie zamierza tego zrobić, na miejsce zostaje posłany komandos, którego zadaniem jest oczywiście eliminacja wrogów i ocalanie świata przed radioaktywną chmurą.

Choć fabuła Chernobyl Terrorist Attack jest mało przekonująca, to twórcy gry zadbali o to, aby wszystkie lokacje wokół Prypeci oraz sama elektrownia zostały oddane w jak najbardziej realistyczny sposób. Dzięki temu grając na w ten tytuł od razu zwiedzamy wirtualnie wymienione miejsca. Jako że ukazało się demo Chernobyl Terrorist Attack, można pobrać je i zobaczyć pierwsze misje rozgrywki. Cała zabawa składa się z jedenastu poziomów, na których wykonujemy różnego rodzaju zadania. Download Chernobyl Terrorist Attack  w wersji demonstracyjnej pozwoli na poznanie tylko małego wycinka zabawy. W pełnej wersji nie zabraknie dyskretnej eliminacji wrogów przy użyciu karabinu snajperskiego, jak też i widowiskowej ucieczki przed ostrzałem z helikoptera czy też jazdy kolejką.

Istnieje tylko wydanie Chernobyl Terrorist Attack na PC. Choć trudno przypuszczać, że gra będzie miała taki sam klimat i grywalność jak STALKER, być może spodoba się osobom, które spędzały długie godziny w Zonie. Download wersji demo gry pozwoli na poznanie przedsmaku zabawy w pełnej wersji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Chernobyl: Terrorist Attack