Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cemetery Warrior 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: Falcoware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 25,83 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 245

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Cemetery Warrior 2

Cemetery Warrior 2 to dynamiczny shooter fps, który udostępniony został za darmo. Jest to prosta produkcja, w której celem jest eliminacja przeciwników. Są nimi demony i duchy, które pewnej nocy pojawiają się na olbrzymim cmentarzu. Nasz protagonista musi oczyścić z nich teren, posługując się kilkoma rodzajami broni – w tym wyrzutnią rakiet. Gameplay przypomina klasyki typu Quake zarówno pod względem mechanizmów rozgrywki, jak też i oprawy wizualnej. Każdy etap to zamknięta plansza, a przejście do kolejnej otwiera się dopiero po tym, gdy wyeliminujemy ostatniego przeciwnika. W miarę postępów pojawiają się coraz bardziej wymagające postacie, włącznie z najtrudniejszą – wyskakującym spod ziemi robalem, którego możemy ranić wyłącznie poprzez trafienie w głowę.


Chociaż Cemetery Warrior 2 nie ma polskiej wersji językowej, zasady zabawy są dziecinnie proste i nie jest wymagana znajomość jakiegokolwiek języka, aby dobrze bawić się przy tym tytule. Nie jest on długi – zręcznemu graczowi wystarczy ok. 40 minut, aby go ukończyć – ale wymaga dobrego refleksu i celnego oka.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cemetery Warrior 2