Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Captain Blood

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Akella
Data dodania: 12.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Captain Blood
Gra Captain Blood to nadchodząca gra akcji, oparta na powieści pod tym samym tytułem. Jej akcja osadzona jest w XVII wieku i opowiada o medyku, który na skutek serii przypadkowych zdarzeń zostaje piratem, a później korsarzem. Wirtualna adaptacja powieści będzie przygodową grą akcji, w której sterujemy protagonistą. Twórcy tego tytułu postawili przed graczami szereg zadań, osadzonych zarówno na lądzie, jak i na morzu.

Skoro gra to piratach, nie może w niej zabraknąć bitew morskich. Captain Blood game pozwoli nam na osobisty ostrzał wrogich okrętów, a potem sterowanie rapierem Kapitana podczas abordażu. Wszystko to w widowiskowej oprawie audiowizualnej – pogoda podczas zabawy jest zbędna, zaś model uszkodzeń maksymalnie realistyczny. Podobnie jak i system walki. Tu możemy posługiwać się zarówno rapierem, jak i szablą oraz bronią palną. Zwycięskie walki dają nam złoto oraz punkty doświadczenia, które pomogą w rozwijaniu naszej postaci.

Niestety, nie będziemy tu mieli do czynienia z otwartym światem. Fabuła zabawy jest ściśle liniowa i musimy wykonywać kolejne zadania w określonej kolejności – podobnie jak w innej pirackiej grze, Tortuga 2. Jednak tytuł ten cechować będzie o wiele lepsza oprawa wizualna oraz dźwiękowa. Soundtrack do Captain Blood będzie symfoniczny, co jeszcze bardziej umili rozgrywkę.

Jako że gry w pirackich klimatach cieszą się dużą popularnością, być może Captain Blood stanie się hitem. Premiera gry zapowiedziana została na luty 2011 rok. Za wydanie Captain Blood pl odpowiadać będzie Cenga.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Captain Blood