Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Juarez: Więzy Krwi

Kategoria: Gry akcji
Producent: Techland
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.07.2009
Rozmiar: 1.05 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 4304

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Call of Juarez: Więzy Krwi

Procesor: Core 2 Duo 3 GHz

Pamięć RAM: 2 GB RAM

Karta Graficzna: 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza)

Miejsce na dysku : 4 GB

Opis - Call of Juarez: Więzy Krwi

Call of Juarez: Więzy Krwi kolejny raz pozwala nam odwiedzić Dziki Zachód. Bohaterami gry ponownie są Ray i Thomas McCall. Tym razem jednak cofamy się w przeszłość, do okresu, w którym obaj bracia brali udział w wojnie secesyjnej, walcząc po stronie Konfederacji.

Gdy jednak orientują, że konflikt zagraża ich rodzinie oraz majątkowi, postanawiają zdezerterować i powrócić w rodzinne strony. Naszym zadaniem jest pomóc Rayowi i Thomasowi. W tym celu, wraz z nimi podejmujemy się szeregu niebezpiecznych misji. Większość z nich można przejść zarówno jednym jak i drugim bratem. Ich umiejętności są zróżnicowane, co wielokrotnie docenimy w czasie rozgrywki. Bardzo przydatny jest tryb koncentracji, wykorzystanie którego pozwala nam na chwilę spowolnić czas i wyeliminować przeciwników. Szczególnie podczas starć z większą liczbą przeciwników, może on ocalić życie.

W Call of Juarez: Więzy Krwi nie zabrakło oczywiście pojedynków rewolwerowców, będących jednym z symboli Dzikiego Zachodu. W nich liczy się zręczność. Musimy idealnie wybrać moment oddania strzału, w innym wypadku czeka nas śmierć. Misje jakie oferuje nam gra, to tak naprawdę forma treningu, prawdziwe wyzwania czekają na nas, podczas rozgrywki sieciowej. Oferuje ona wiele zróżnicowanych trybów, które powinny dostarczyć rozrywki, na naprawdę długi czas. Chrome Engine czyli silnik graficzny firmy Techland, znalazł zastosowanie również w Call of Juarez: Więzy Krwi. Efekt końcowy jest naprawdę bardzo dobry a to co mamy okazję obserwować na ekranie monitora, prezentuje się znakomicie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Call of Juarez: Więzy Krwi

dodał: kubasa245 , 27.04.2010

własnie

dodał: ~Am , 02.08.2009

a skąd można pobrać to demo