Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Juarez: The Cartel

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Techland
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Call of Juarez: The Cartel

Procesor: Core 2 Duo 3 GHz

RAM: 2 GB (3 GB dla Vista/7),

Karta graficzna: 896 MB (GeForce 260 GTX lub wydajniejsza)

Dysk twardy: 8 GB

System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Opis - Call of Juarez: The Cartel

Dwie westernowe gry z serii Call of Juarez spotkały się na świecie z ciepłym przyjęciem, toteż nie ma się co dziwić, że fani westernów z niecierpliwością czekali na kolejną część gry. Wreszcie się doczekali gdyż pojawiła się trzecia odsłona cyklu nazwana: Call of Juarez: The Cartel.

Fabuła nie jest zbyt wymyślna, choć przeniesienie akcji gry do współczesności, wydaje się być dobrym posunięciem. Graczom przychodzi sterować nie kowbojami, a funkcjonariuszami amerykańskiej agencji ds. handlu z narkotykami. Akcja gry została osadzona na pograniczu Meksyku i USA. W grze pojawia się trzech, różniących się znacząco od siebie bohaterów, którzy wspólnie będą próbowali rozbić tytułowy kartel narkotykowy.

Dzięki temu, z całkowicie różnych perspektyw, spojrzymy na opowiedzianą historię. Jest to też z pewnością zachęta do tego, by przejść Call of Juarez: The Cartel wielokrotnie, za każdym razem wcielając się w inną z dostępnych postaci. Misje, które będziemy wykonywać podczas rozgrywki, są niezwykle zróżnicowane. Wśród nich znajdziemy zarówno naloty, mające na celu schwytanie konkretnych przestępców, ale też dużo bardziej wymagające, w których np. będziemy musieli chronić ważnego świadka. Do wykonywania wielu wymagających zadań, twórcy gry oddają do naszej dyspozycji, niezwykle zróżnicowany arsenał broni.

Call of Juarez: The Cartel cechuje duży, otwarty świat, w którym gracze otrzymują wolną rękę na podejmowanie wszelkich działań. Jest nawet możliwość używania pojazdów mechanicznych. Gra oferuje rozgrywkę wieloosobową. Najciekawszym jej elementem jest tryb kooperacji, w którym każdy z graczy wciela się w inną z dostępnych w grze postaci. Dzięki temu można przejść kampanię ponownie, lecz tym razem w towarzystwie kompanów, których poczynaniami nie kieruje sztuczna inteligencja. Czy są to zmiany na plus w kontekście całej serii ? Na to pytanie każdy z fanów, jak i po prostu każdy z graczy, który chce zapoznać się z tą ciekawą pozycją, powinien odpowiedzieć sobie sam, gdy już zagra w Call of Juarez: The Cartel.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Call of Juarez: The Cartel