Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Juarez

Kategoria: Gry akcji
Producent: Techland
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 01.12.2011
Rozmiar: 535.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1066

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Call of Juarez

Procesor: 2.2 GHz

RAM: 1 GB

Karta grafiki: 128MB pamięci (nVidia GeForce 6600 lub wydajniejsza)

Zalecana ilość miejsca na dysku: 2 GB

Opis - Call of Juarez

Wartych uwagi gier, których akcja rozgrywa się w Dzikim Zachodzie jest naprawdę niewiele. Stan ten zauważyła firma Techland. W efekcie jej prac, powstało Call of Juarez. Tytuł ten, pozwala nam poznać historię dwóch braci Billy’ego i Ray’a.

Każdy z nich stosuje inny styl walki i kierują nimi zupełnie różne motywacje. Zależnie od tego, w którego z nich zechcemy się wcielić, decydujemy się na konkretny styl rozgrywki. Jako Ray skupiamy się w głównej mierze, na bezpośrednich pojedynkach w wykorzystaniem broni palnej. Wcielając się w Billa, rozgrywka przybiera charakter bardziej skradankowy a my musimy dbać o to by pozostać niezauważonym.

Niezależnie jednak od tego, którą z postaci wybierzemy, w Call of Juarez mamy okazję uczestniczyć w wielu pasjonujących misjach. Wśród nich znajdziemy zarówno fascynujące pościgi, jak i napady na bank czy zadania, wymagające od nas znalezienia konkretnej osoby. Nie możemy więc narzekać, na schematyczność wyzwań, które na nas czekają. Za wrażenia wizualne, jakich dostarcza nam Call of Juarez odpowiada silnik Chrome Engine. W tym wypadku sprawdza się on bardzo dobrze, w czasie rozgrywki mamy okazję obserwować bogaty w detale świat, który wręcz zachęca by go eksplorować i odkrywać tajemnice jakie skrywa. Nie można też pominąć klimatycznej ścieżki dźwiękowej, która sprawia, że lepiej wczuwamy się w klimaty Dzikiego Zachodu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Call of Juarez

dodał: ~fajne , 03.03.2012

super