Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty: World at War

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Treyarch
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Call of Duty: World at War

  • Pentium 4 3GHz,
  • 1GB RAM,
  • karta graficzna 256MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • 8GB na HDD,
  • Windows XP SP2 lub Vista
Opis - Call of Duty: World at War
Call of Duty: World at War pl to gra akcji będąca kolejną częścią niezwykle popularnych strzelanek FPS osadzonych w realiach II Wojny Światowej (jak sugeruje podtytuł nowego Call of Duty: World at War wydanego również po polsku, nie inaczej będzie i w tym przypadku). Niestety firma Activision Blizzard nie wydała Call of Duty: World at War demo, jednak screeny z Call of Duty: World at War są do pobrania z naszej galerii. Do uruchomienia gry potrzebny jest przynajmniej Pentium 4 3GHz i 1GB RAM-u (z tego co wiadomo obecnie, jest spora szansa na bezproblemowe odpalenie Call of Duty: World at War na windows 7). Aby zobaczyć klimat nowego Call of Duty: World at War, pobierz materiały z gry dostępne w sieci, jako że w Call of Duty: World at War za darmo niestety nie będziemy mogli pograć.
W poprzednich częściach CoD mogliśmy stanąć po różnych stronach konfliktu i wziąć udział w historycznych bitwach. Jak pokazuje przedstawiający Call of Duty: World at War trailer, w najnowszej części terenem naszych działań będzie azjatycka dżungla, gdzie walczymy w ramach wschodniego frontu wojny, w ramach którego siły m.in. amerykańskie i australijskie walczą z japońską armią, w dużej mierze na niezliczonych ufortyfikowanych wysepkach z systemem podziemnych korytarzy. W grze Call of Duty: World at War za free możesz też wcielić się w postać krasnoarmieńca w walkach z okresu końca wojny w Europie. Żeby zobaczyć, jak wyglądają przykładowe misje w Call of Duty: World at War, ściągnij screeny z naszej galerii lub trailer CoD: WaW z sieci (szukaj Call of Duty: World at War trailer download). Co ciekawe, w rozbudowanym trybie multiplayer możemy wraz z trzema innymi graczami przejść wspólnie całą kampanię w trybie współpracy.
Przygotowane przez Licomp Empik Multimedia, tłumaczące całość Call of Duty: World at War spolszczenie prezentuje się dobrze i nie można mu zarzucić niedbałości. W nowym Call of Duty: World at War kody możemy włączyć z poziomu konsoli, podobnie jak w poprzednich częściach (zob. link po prawej). Wydano też poprawiający Call of Duty: World at War patch v. 1.6, znacznie usprawniający rozgrywkę, również w trybie multiplayer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Call of Duty: World at War

dodał: ~joo dao choajdmacnn , 05.11.2015

jesli POBIERZ TERAZ jest na szaro to znaczy ze to tylko opis gry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xdxdx

dodał: ~super , 16.11.2010

super

dodał: ~LUCY LUCK , 16.10.2010

jesli POBIERZ TERAZ jest na szaro to znaczy ze to tylko opis gry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: ~PatrykS2001 , 21.03.2010

JAK JĄ WŁONĆYCI

dodał: ~fuf , 21.02.2010

fajnie niby do pobrania a ciekawe jak???

dodał: ~Raper 43 , 04.02.2010

Nie Widzicie Tylko Opis Gry Koło Tematu?

dodał: Kingtiger100 , 10.01.2010

Jak da się pobrać tą grę?

dodał: ~filip12345678910 , 01.01.2010

to tylko opis gry

dodał: ~kaki99 , 28.12.2009

nieda

dodał: Dracon , 19.11.2009

jak sie to pobiera plz

dodał: ~fdgsdf , 13.11.2009

sdfgsdf nie da sie sciagnac

dodał: ~www.fraps.com , 21.10.2009

da sie bobrac