Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty: Modern Warfare 3

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Infinity Ward
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 09.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Call of Duty: Modern Warfare 3

Procesor: dwurdzeniowy 2.8 GHz

RAM: 2 GB (4 GB w przypadku systemów Vista i 7)

Karta graficzna wyposażona w 512 MB pamięci (nVidia GeForce 8800 lub model o analogicznej wydajności)

Miejsce na dysku: 16 GB

Opis - Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare to seria, która regularnie zbiera pozytywne recenzje. Nie są one bezpodstawne o czym świadczą doskonałe wyniki sprzedaży i uznanie graczy na całym świecie.

Historia opowiedziana w Call of Duty: Modern Warfare 3 rozpoczyna się dwa lata po wydarzeniach, w których uczestniczyliśmy w części drugiej. Fabuła zamyka ostatecznie wątki, które rozpoczęto w poprzednich odsłonach. Gracze mogą więc oczekiwać, odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Misje, których podejmujemy się w grze, pozwolą odwiedzić wiele zakątków świata, przyjdzie nam działać min. w Berlinie, Waszyngtonie czy Mogadiszu.

Call of Duty: Modern Warfare 3 spory nacisk kładzie na różnorodność postaci, którymi kierujemy. Wcielamy się zarówno w członka brytyjskich oddziałów SAS, jak i przedstawiciela rosyjskich służb. Pozwala to spojrzeć na wiele kwestii, w zupełnie inny sposób. Sama rozgrywka nie różni się znacząco od tego, co znamy z dotychczasowych odsłon. Autorzy Call of Duty: Modern Warfare 3, jednak zadbali o jeszcze większą ilość pojazdów i broni. Kilka nowości dostrzegą też fani rozgrywki sieciowej, którzy otrzymali np. rozbudowany tryb Spec Ops. Może to zrekompensować graczom w pewien sposób, brak rewolucyjnych zmian. Na szczęście postarano się o odpowiedni poziom oprawy graficznej. Zarówno wszelkie efekty fizyczne jak i ogół tego co oglądamy na ekranie monitora, robi wrażenie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Call of Duty: Modern Warfare 3

dodał: ~457985 , 23.09.2015

hahaja