Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty 7

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Treyarch
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Call of Duty 7

Wymagania wkrótce!
Opis - Call of Duty 7

Premiera Call of Duty 7 premiera ma mieć miejsce w tym roku. Wiadomo już, że gra nosi podtytuł Black Ops i wedle niepotwierdzonych jeszcze informacji ma przenosić gracza w różne okresy historyczne – od II Wojny Światowej, poprzez Wietnam aż po współczesne czasy. Mimo tego gameplay Call of Duty 7 nie będzie niczym nowym – nadal mamy mieć do czynienia z dynamiczną grą akcji. Czy CoD 7 powtórzy sukces poprzedników?

Za wcześnie jeszcze na download Call of Duty 7 w wersji demonstracyjnej. Prawdopodobnie będziemy brać udział w najbardziej znanych operacjach antyterrorystycznych – jak na przykład szturm na ambasadę UK w Teheranie w roku 1980. Niestety, jak na razie nie jest dostępny żaden trailer Call of Duty 7, który pokazywałby, czego możemy spodziewać się po grze. Nie został nawet ujawniony żaden screenshot z gry. Jeśli jednak wydawca opublikuje grafiki, znajdziesz je  u nas – obierz screeny Call of Duty 7 z naszych stron!

Z pewnością Call of Duty 7 wyjdzie po polsku. Wydawcą wersji Call of Duty 7 pl będzie LEM, który odpowiada za polskie wydania poprzednich odsłon serii. Możemy być więc pewni o jakość polonizacji gry. Nie wiadomo jeszcze, jakie będą wymagania Call of Duty 7 w wersji na PC, miejmy jednak nadzieję, że nie okażą się one zaporowe.

Tak więc wypada na razie czekać na materiały z Call of Duty 7 za darmo, które powinien wkrótce ujawnić wydawca. Z pewnością ukażą się tapety, screenshoty i artworki z Call of Duty 7 za free. Odwiedzaj nas regularnie, aby nie przegapić ich!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Call of Duty 7

dodał: ~dobra , 27.10.2013

dobra

dodał: marcin20565 , 21.05.2012

extra gra\n

dodał: ~hehe :) , 17.07.2011

zajebista gra ! :)

dodał: ~siema , 12.01.2011

Ale łatwa gra

dodał: ~siemka , 30.12.2010

Gra pro cala przeszlem \n:P

dodał: ~MAREK , 28.12.2010

Super