Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of duty 1

Kategoria: Gry akcji
Producent: Infinity Ward
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.04.2011
Rozmiar: 174.99 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 21154

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Call of duty 1

Call of duty 1 to pierwsza odsłona kultowej serii gier wojennych Call of duty, z rodzaju first-person-shooter, w której wcielamy się w żołnierza w jednej z czterech kampanii: amerykańskiej, brytyjskiej, radzieckiej lub alianckiej. Gra wydana została w 2003 roku, w Polsce zawitała w roku następnym.

W grze mamy możliwość kierowania jednym z trzech dostępnych żołnierzy i uczestniczenia w spektakularnych akcjach na tyłach wroga, jak i brania udziału w największych bitwach okresu II wojny światowej. Tak jak w innych grach tego typu gracz ma do dyspozycji wiele różnych rodzajów broni (granaty, pistolety, karabiny maszynowe) i możliwość leczenia się dzięki apteczkom. Ciekawym, dobrze wpływającym na realizm gry, rozwiązaniem było wprowadzenie efektu ogłuszenia wybuchem- jeśli postać znajdzie się zbyt blisko wybuchu, może zostać ogłuszona. W takim wypadku żołnierz upadnie i nastąpi charakterystyczne rozmycie obrazu, realistycznie nawiązujące do rzeczywistych przeżyć tego typu. To jednak nie zwiedzie co bardziej wymagających i spostrzegawczych graczy. Niemożność samodzielnego otwierania drzwi czy brak wpływu odniesionych ran na sprawność żołnierza to wady gry, które szybko rzucają się w oczy i raczej przekreślają zakwalifikowanie Call of duty do kategorii gier naprawdę realistycznych. Trudno również jednoznacznie odnieść się do odwzorowania wydarzeń z okresu, o którym opowiada gra. Z jednej bowiem strony używane bronie i rozgrywane bitwy w dużym procencie są odbiciem broni i wydarzeń sprzed ponad siedemdziesięciu lat, z drugiej jednak bliższe przyjrzenie się pojedynczym starciom wojsk może doprowadzić nad do wniosku, że ich przebieg w grze jest bardzo mocno uproszczony.

To wszystko czyni Call of duty może nie idealną, ale i tak godną uwagi.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Call of duty 1

dodał: ~maoi , 29.03.2016

mama\\n

dodał: ~Tak , 11.01.2016

hahaha postępy

dodał: ~Pasat. , 02.01.2016

Demo po 14 latach

dodał: ~ja , 01.06.2012

WOW