Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bulletstorm

Kategoria: Gry akcji
Producent: People Can Fly
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.09.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2557

Brak

Wymagania sprzętowe - Bulletstorm

Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2 - 1.6 GHz lub lepsze, Pamięć operacyjna: 1.5 GB, Karta grafiki: GeForce 7600 GS, Radeon HD 2400 – 256 MB, DirectX 9.0c, Dysk twardy: 9 GB,
Opis - Bulletstorm
Jeśli jesteś fanem zwariowanych gier akcji, z mocno naciąganą fizyką i elementami rozgrywki to w Bulletstorm poczujesz się jak w domu. Dzieło m.in. polskiego studia People Can Fly można bowiem z czystym sumieniem określić mianem totalnej rozwałki.

Fabuła Bulletstorm jest prosta, jak drut, co nie oznacza, że nie może wciągnąć. Kierujemy postacią kosmicznego pirata, byłego członka elitarnego oddziału wojskowego, który z bliżej nieokreślonych przyczyn znalazł się na swojego rodzaju planecie turystycznej. Na pierwszy rzut oka widać jednak, że jest ona opanowana przez hordy krwiożerczych stworów, a na domiar złego rośnie w niej mięsożerna roślinność. W tym, jakże idyllicznym otoczeniu przyjdzie nam toczyć walki, których bez wątpienia nie zabraknie.

Dynamika to bowiem słowo, które stanowi synonim tej gry. Już od pierwszych minut zostajemy niemal wrzuceni w wir wydarzeń na planecie, a jedyne co musimy robić to strzelać, strzelać i jeszcze raz strzelać. Nie powinno to specjalnie dziwić, jeśli spojrzymy na gry takie jak Painkiller, które również stworzyło studio People Can Fly. Otrzymujemy więc do ręki pokaźnych rozmiarów arsenał broni, z których każda, co oczywiste, zachowuje się inaczej i zadaje inne obrażenia. Najpopularniejszą bez wątpienia jest, specjalna energetyczna smycz, dzięki której możemy wykonywać masę interesujących czynności, zaczynając od przyciągania wrogów, kończąc na wykonaniu potężnego uderzenia, które wyrzuca ich w powietrze. To właśnie rozbudowany system walki jest w grze tym co tygrysy lubią najbardziej. Zaimplementowano bowiem specjalny system tak zwanych skillshotów. Każde zabicie wroga jest odpowiednio punktowane, nie mniej jednak o wiele więcej punktów zarobimy wykonując to w oryginalny sposób, przykładowo wybijając przeciwnika do góry przy użyciu, wspomnianej wyżej smyczy, a potem „zdjęcie” go z karabinu snajperskiego. Możliwości zapunktowania jest co niemiara, a tylko od nas zależy ile z nich będziemy w stanie odblokować.

Graficznie gra prezentuje się wybornie, głównie dzięki zastosowaniu silnika Unreal Engine 3.0. jak nie trudno się domyśleć odpowiednio przerobiony engine, daje naprawdę wymierne korzyści, zarówno w temacie światłocieni czy zaawansowanego teksturowania. Do tego świetnie wygląda również fizyka, nie tylko otoczenia, ale przede wszystkim NPC, którzy reagują realistycznie na uderzenia.

Pomimo dosyć skromnej koncepcji całości, niezbyt ambitnej fabuły oraz uproszczenia kilku elementów, w Bulletstorm gra się naprawdę przyjemnie, nie mniej jednak jak dotąd tytuł ten nie osiągnął specjalnej popularności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bulletstorm

dodał: ~motrin online , 16.10.2011

Thank you very much for this article! This information was very usefull for me=)