Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Brothers in Arms: Road to Hill 30

Kategoria: Gry akcji
Producent: Gearbox Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.09.2009
Rozmiar: 375MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 860

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Brothers in Arms: Road to Hill 30

  • Pentium 3 1.1 GHz,
  • 256 RAM,
  • karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza),
  • 5 GB HDD.
Opis - Brothers in Arms: Road to Hill 30
Brothers in Arms Road to Hill 30 to tytuł, jaki powinien doskonale być znany każdemu miłośnikowi taktycznych shooterów. Jeśli jednak jeszcze o nim nie słyszałeś, mamy dla Ciebie wersję demo Brothers in Arms Road to Hill 30. Pobierz ją za darmo i przekonaj się, dlaczego ten tytuł cieszy się popularnością mimo upływu ładnych kilku lat od jego premiery (2005).

Road to Hill 30 pozwala nam stanąć na czele oddziału żołnierzy amerykańskich, którzy biorą udział podczas Lądowania w Normandii (D-DAY). Mamy tu za zadanie zarówno sterować podległymi nam ludźmi, jak tez i samemu brać czynny udział w walce. Wydany na PC Brothers in Arms Road to Hill 30 wciąga jak magnes – tym bardziej, że gra daje wiele możliwości i realistycznie oddaje siłę rażenie broni używanych w konflikcie. Możemy także wykonywać tu akcje partyzanckie – na przykład zakradać się do czołgów i wrzucać do nich znienacka granaty, eliminując załogę pojazdu. Ściągnij Brothers in Arms Road to Hill 30 w wersji demonstracyjnej i przekonaj się o możliwościach na udostępnionej mapie. Konwersja Brothers in Arms Road to Hill 30 na PS2 to również dynamiczna gra akcji, gdzie kluczowe znaczenie dla sukcesu ma odpowiednie rozstawienie ludzi.

W naszym kraju wydano Brothers in Arms Road to Hill 30 po polsku, więc po zakupie pełnej wersji gry nie będzie potrzebne Ci żadne spolszczenie Brothers in Arms Road to Hill 30. Uprzedzamy, że prezentowana tu wersja demo nie jest wykonana z Brothers in Arms Road to Hill 30 pl, więc przyda się język angielski do przetestowania tytułu. Demo zaprezentuje Ci także mocno okrojony tryb Brothers in Arms Road to Hill 30 multiplayer. Spróbuj – download Brothers in Arms Road to Hill 30 nic nie kosztuje, a pozwoli na zapoznanie się z gameplayem.

Warto zaznaczyć, że w wersji komputerowej gra będzie działać na wszystkich aktualnie używanych systemach operacyjnych, możesz więc uzywać Brothers in Arms Road to Hill 30 przy Vista, Windows 7 i XP. Jeśli będziesz mieć już pełen tytuł, zajrzyj ponownie na nasze strony. Mamy dla Ciebie kody do Brothers in Arms Road to Hill 30, a także oficjalny patch Brothers in Arms Road to Hill 30. Możesz pobrać te użyteczne dodatki całkowicie za darmo!


Wymagania: Pentium 3 1.1 GHz, 256 RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza), 5 GB HDD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Brothers in Arms: Road to Hill 30

dodał: ~Matma , 10.10.2009

Gra najlepsza pod słońcem!