Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Brothers in Arms: Hell's Highway

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Gearbox Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Brothers in Arms: Hell's Highway

  • Core 2 Duo 2.6 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza),
  • 8 GB HDD,
  • Windows XP SP3/Vista SP1
Opis - Brothers in Arms: Hell's Highway
Brothers in Arms Hell Highway to trzecia odsłona popularnej serii taktycznych shooterów osadzonych w realiach II wojny światowej. Wielu z jej miłośników twierdzi, że najlepsza. Jeśli nie znasz jeszcze tej serii lub też nie grałeś w ten dodatek, niestety, nie mamy dla Ciebie dobrej wiadomość – nie wydano wersji demo Brothers in Arms Hell’s Highway. Musisz więc zakupić pełną wersję gry, aby przekonać się samemu, czy zasługuje na wysoką ocenę.

A ponieważ download Brothers in Arms Hell’s Highway w wersji demonstracyjnej nie jest możliwy, dlatego też chcemy Ci poniższym opisem przybliżyć nieco ten tytuł. BIA Hell’s Highway przenosi nas w czas alianckiej operacji Market Graden. Spotkasz tu dwóch bohaterów poprzednich odsłon serii, jednak sterowanie objąć możesz tylko nad Mattem. Sam zaś gameplay to wszystko to, za co lubimy poprzednie części plus kilka nowych rzeczy, jak na przykład radar. Tym bardziej szkoda, że nie ma żadnej wersji demo Hell’s Highway, dzięki której można by zobaczyć, jakie niespodzianki przyszykowali dla nas twórcy z Gearbox Software.  Podsumowując najkrócej ten tytuł, można rzecz, iż to dynamiczna gra akcji z mocnym naciskiem na taktykę. Prócz kampanii singlowej mamy również tryb Hell’s Higway multiplayer. Gra Brothers in Arms Hell’s Highway wyszła na PC oraz kosnole. Dzięki trybowi wieloosobowemu posiadacze różnych platform mogą toczyć ze sobą walki na wirtualnym placu boju.

Nie ukazał się jak dotąd żaden patch do Brothers in Arms Hell’s Highway, tak więc po nabyciu gry nie musisz szukać do niej łatek. Nie będzie Ci również potrzebne spolszczenie Brothers in Arms Hell’s Highway, bowiem w naszym kraju wydano wersję Brothers in Arms: Hell’s Highway pl. Przydać Ci się mogą za to kody do Brothers in Arms Hell’s Highway, które odnajdziesz na osobnej stronie. Pomogą Ci one z pewnością we wzorowym wypełnieniu wszystkich zadań. Nie jest dostępny trainer Brothers in Arms Hell's Highway, jednak mamy mnóstwo innych cheatów – sprawdź samemu.

Brothers in Arms 3 Hell's Highway to godny następca Earned in Blood oraz Road to Hill 30. Podobnie jak i w tamtych częściach, tak i tu postawiono na ciekawą historię, a także atrakcje w trybie Brothers in Arms Hell's Highway multiplayer. Jeśli więc podobały Ci się tamte, możesz w ciemno kupić tą część. Sprawdź jednak najpierw, czy Twój komputer spełnia wymagania Brothers in Arms Hell's Highway.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Brothers in Arms: Hell's Highway

dodał: ~gambekpl , 09.07.2015

jak to sie pobiera?

dodał: mnichus , 22.10.2011

jak to pobrac? ;(

dodał: ~thebest , 26.11.2010

nono

dodał: ~zajefany , 25.11.2010

ta gra jest super

dodał: ~Shane123 , 17.06.2010

Grałam w to i daje od 10 jakies 6+

dodał: ~20 PROMILI %%%%%% , 12.05.2010

BARDZO fajna gierka ale battlefield lepszy :) gra życia moja to BAd company 2 :D :D :D xDxDxDxD\n

dodał: ~5tt , 31.12.2009

mam orginał tylko mi spadł na ziemie i nie chce odpalic gra ściągłem gre i jest po angielsku mówie wam ta gra to cudo tylko spolszczenie bym poprosil

dodał: ~Kacper , 12.12.2009

ej ludzie mówie wam "GRA ŻYCIA"\n

dodał: ~Pirdo , 19.11.2009

multi nie działa lipa mam oginał\n