Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Brothers in Arms: Furious 4

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Gearbox Software
Data dodania: 24.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Brothers in Arms: Furious 4

wkrótce
Opis - Brothers in Arms: Furious 4

Seria Brothers in Arms przysporzyła sobie dużej ilości fanów głównie przez połączenie trybu FPS z typowo strategicznymi elementami, charakterystycznymi dla operacji militarnych. Odsłona nazwana Furious 4 jednak odchodzi od tej koncepcji, na rzecz typowej gry akcji.

Fabularnie znów pojawimy się na frontach II Wojny Światowej, nie mniej jednak tym razem będziemy kierować poczynaniami specjalnego oddziału, który prowadzi swoje operacje na tyłach wroga. Twórcy zdecydowali się postawić na niezbyt realistyczną akcję oraz olbrzymią dawkę humoru, czym zaskoczyli fanów.

Jak mówią sami producenci, inspiracją dla twórców był film Quentina Tarantino pt. „Bękarty Wojny” toteż możemy spodziewać się naprawdę dobrej rozrywki, na wysokim, nie mniej jednak zaznaczmy jeszcze raz, typowo „arcade'owym” poziomie. Gra rozpocznie się w 1944 roku, kiedy to to Hitler zajął większą część Europy i przygotowuje się do finalnego uderzenia, zadającego ostateczny cios swoim wojennym wrogom. Grupa czterech śmiałków, zostaje zrzucona głęboko na tereny wroga, by zniweczyć plany przywódcy Trzeciej Rzeszy. Jakiś czas temu w sieci pojawił się trailer tej produkcji i trzeba przyznać, że zrobił niemałe zamieszanie, głównie przez niezwykle wręcz przekoloryzowane postacie ze wspomnianego oddziału. Irokezy na głowie, wojenne toporki, mięsne dowcipy rzucane tu i ówdzie – tak wygląda Furious 4 (niczym drugowojenna drużyna A).

Grze zdecydowanie będzie bliżej do Team Fortress 2 niż poprzednich odsłon Brothers in Arms co z jednej strony może stanowić plus, z drugiej zaś potężny cios w serię, która przecież bez tego typu produkcji trzymała się całkiem dobrze. Pożyjemy, zobaczymy, premiera bowiem w marcu 2012 roku. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Brothers in Arms: Furious 4