Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Brothers in Arms: Earned in Blood

Kategoria: Gry akcji
Producent: Gearbox Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.09.2009
Rozmiar: 615.46MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 938

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Brothers in Arms: Earned in Blood

  • Pentium 4 2.5 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 64MB (GeForce 4 lub lepsza),
  • 5 GB HDD,
  • Windows 2000/XP
Opis - Brothers in Arms: Earned in Blood
Słyszałeś kiedyś o Earnde in Blood? Nie? A lubisz dynamiczne gry akcji? Jeśli tak, to polecamy Ci właśnie ten tytuł, tym bardziej, że możesz pobrać za darmo demo Brothers in Arms Earned in Blood, nim jednak to zrobisz, opiszemy Ci pokrótce, o co chodzi w tej grze.

BIA Earned in Blood przenosi nas w czasie do 1944 roku, kiedy to Alianci przypuścili szturm na Normandię. Dostajesz pod kontrolę żołnierza Joe „Red” Hartsocka i kierując jego poczynaniami wykonujesz zadania bojowe we Francji. Zadania te składają się na dziesięć rozdziałów opowieści, jednak wersja demonstracyjna Brothers in Arms Earned in Blood umożliwi Ci przetestowanie gameplaya na jednej tylko mapie. BIA Earned on Blood to przemierzaenie zniszczonych działaniami wojennymi wsi i osiedli oraz oczywiście walka z Niemcami. Jako że dowodzisz drużyną, musisz wydawać jej przemyślane rozkazy – inaczej twoich ludzi szybko wybiją wrogie siły. Nie jest to łatwe – SI w Brothers In Arms stoi na całkiem niezłym poziomie.

Oprócz opowieści o losach „Reda” ważną rzeczą w Brothers in Arms Earned in Blood jest tryb multiplayer, który cieszy się sporym powodzeniem u graczy. Download Brothers in Arms Earned in Blood w wersji demo pozwoli Ci na przetestowanie jednej mapy z tego właśnie trybu zabawy. Co ciekawe, podczas jednej sesji wieloosobowej możesz wykonać nawet osiemdziesiąt zadań. A ponieważ wydano Brothers in Arms Earned in Blood na PC oraz konsole, możesz zmierzyć się z graczami posiadającymi inne platform niż Ty.

Nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie do gry, bowiem wydano Brothers in Arms Earned in Blood pl. Zaznaczamy jednak, że demo nie jest w polskiej wersji językowej.  A jeżeli posiadasz już pełną wersję tej gry, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że mamy na naszych stronach kody do Brothers in Arms Earned in Blood. Dokładniejszy ich opis znajduje się na innej stronie. Dostępny jest również link do łatki poprawiającej grę. Ten patch Earned in Blood jest do ściągnięcia całkowicie za darmo. Gra ta powinna działać płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc używać Brothers in Arms Earned in Blood mając Vista, a także wcześniejsze systemy operacyjne z rodziny Windows.

Brothers in Arms Earned in Blood to wciągająca na długie godziny gra akcji, gdzie możesz poczuć się naprawdę jak dowódca na polu walki. W sieci znajdziesz dziesiątki stron fanowskich do gry, a na nich materiały do niej, mody, a nawet trainer Brothers In Arms Earned In Blood. Nim jednak kupisz pełną wersję, ściągnij demo i zobacz, jak spodoba Ci się ten tytuł.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Brothers in Arms: Earned in Blood