Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Brink

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Splash Damage
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Brink

Już wkrótce!
Opis - Brink
Brink to nadchodząca pierwszoosobowa gra akcji, której premiera nastąpi w 2010 roku. Nim jednak tytuł ten zagości na naszych komputerach i konsolach, powiemy Ci kilka słów na jej temat.

Akcja gry Brink osadzona jest w 2045 roku, kiedy to na skutek wielkiego potopu ludzie przenieśli się na pływające wyspy. Powstały w ten sposób twory składające się z setek połączonych ze sobą wysepek. Jeden z nich zwie się The Ark (Arka) i to właśnie na nim przyjdzie nam sterować własnoręcznie stworzonym bohaterem. W Brink game customizacja postaci jest dość istotna, bowiem wpływa na jej podstawowe parametry. Wkraczamy do akcji w momencie gdy The Ark znajduje się w okresie chaosu spowodowanym wyczerpywaniem się zasobów i niepokojami społecznymi. Mamy do wyboru stanąć po stronie sił porządkowych lub rebelii.

Gameplay Brink składa się z dziesiątków misji różnego typu – od podkładania bomb po eskortowanie jednostek i brane jeńców. Niestety, nie ma jeszcze żadnej wersji demo Brink, która ukazywałaby grę w akcji, jest jednak trailer Brink, pokazujący Ci ten tytuł w praktyce i pozwalający zapoznać się z jego oprawą audiowizualną. Na stronie producenta znajduje się galeria Brink, jeśli więc chcesz możesz pobrać każdy dostępny obecnie screenshot Brink czy tapetę i ozdobić nią swój pulpit. Oczywiście w grze tego typu nie zabraknie również zabawy wieloosobowej, nie podano jednak zbyt wielu szczegółów na temat Brink multiplayer, jednak z pewnością będzie tu dostępne klasyczny Deathmatch i Capture The Flag.

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, tytuł wyjdzie w wersji Brink PC, jak też i na kosnole. Konwersja Brink na XboX 360 oraz konwersja Brink na PS3 ukażą się w jednym czasie. Niestety, nie są znane jeszcze wymagania Brink w wersji komputerowej. Wiadomo jednak, że gra będzie działać z najnowszymi systemami operacyjnymi, czyli pograsz w Brink na Windows 7 i Vista.

Miejmy jednak nadzieję, że przed debiutem tego tytułu na rynku będzie okazja przetestować Brink w wersji demo. Gdy tylko ukaże się taka, bądź pewien, że download Brink w wersji pokazowej będzie możliwy z naszych stron. Jeśli więc lubisz dynamiczne shootery, wypatruj kolejnych wieści na temat tej gry, a szczególnie dokładnej daty jej premiery, bo że wyjdzie ona po polsku – to pewne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Brink