Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Borderworlds

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Gearbox
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Borderworlds
Borderworlds to właściwie tylko jedno słowo, ale wystarczyło, aby zarejestrowało jest studio GearBox jako znak towarowy, a już zaczęły się spekulacje, czy będzie to kontynuacja świetnie przyjętego Borderlands. Cóż, znając rynek gier można śmiało stwierdzić, że ciąg dalszy będzie, ale nazwa sugeruje, że nie będziemy działać tylko na planecie Pandora.

Oczywiście premiera Borderworlds jest jeszcze bardzo odległa, jednak póki co wprowadzono dwa DLC przeznaczone na Xbox 360 i PS3. Zapowiadane są także dodatki dla graczy komputerowych. Pozwala to również przypuszczać, że otrzymamy Borderworlds na PC, a także konwersje Borderworlds na Xbox i PS3. Oczywiście szczegóły dotyczące fabuły gry nie są jeszcze znane, możemy jednak przypuszczać, że gameplay Borderworlds będzie podobny do tego, co mieliśmy w Bordelands – czyli połączenie shootera fpp z elementami gry fabularnej. Możemy z pewnością spodziewać się także trybu kooperacji, jednak liczba bohaterów nie jest wiadoma.

Na razie miłośnikom tej gry pozostaje czekać na oficjalny trailer Borderworlds. Miejmy tez nadzieję, że w miarę upływu czasu będzie możliwy download innych materiałów Borderworlds – jak na przykład artworki, grafiki czy też wersja demo gry. Z pewnością ukaże się Borderworlds po polsku, zaś wydawcą wersji Borderworlds pl będzie ta sama firma, co i Borderlands – czyli Cenega Poland.

Zaglądaj na nasze strony – gdy pojawi się możliwość ściągnięcia jakiś rzeczy dotyczących tego tytułu, pobierz materiały Borderworlds za free z naszych stron. Póki co polecamy naszą wideo recenzję Borderlands oraz gameplay z gry, które z pewnością zainteresują każdego, kto nie zna jeszcze tego tytułu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Borderworlds