Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Gearbox Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned

Pentium 4 2.4GHz, 1GB RAM, karta graficzna 256MB (GeForce 7600 lub lepsza), 8GB miejsca na HDD 
Opis - Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned

Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned na pc to pierwszy dodatek do gry akcji Borderlands łączącej elementy strzelanki FPS i erpega. W Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned game trafiamy znów do postapokaliptycznego świata pełnego przerażających kreatur, z którymi radzimy sobie oczywiście za pomocą pokaźnego podręcznego arsenału. W Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned pl mamy za zadanie likwidować duże grupy przeciwników jednocześnie. Możemy rozwijać tak samą postać, jak i jej ekwipunek, co stanowi jeden z kilku charakterystycznych dla RPG elementów w Borderlands.


Długo oczekiwane przez graczy spolszczenie do Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned miało ukazać się na stronie producenta na początku grudnia, jednak wciąż nie zostało wydane. Pozostaje więc czekać i zaglądać do serwisu Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned online. Brak polskojęzycznej wersji dla części graczy Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned może stanowić problem, jednak ograniczona liczba dialogów w grze nieco ułatwia sprawę i nie powinna stanowić przeszkody w zabijaniu hord zombie w ramach nowych questów z dodatku nawiązującego nie tylko nazwą do Wyspy doktora Moreau.


Niestety, ze względu na to, że jest to tylko dodatek, nie ukazało się demo z częścią questów (w sieci wciąż pojawiają się skazane na porażkę zapytania „Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned demo”, „Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned wymagania download”, „Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned download”). Informujemy natomiast, że same wymagania Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned pc są takie same jak w przypadku podstawki Borderlands. Istnieje oczywiście również Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned na xbox 360. Szukaj też co jakiś czas w sieci „Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned patch”, jako że kilka łatek musi zostać wprowadzonych do gry ze względu na drobne problemy zgłaszane przez wielu graczy. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned

dodał: ~DAMIAN , 19.07.2015

DAMIAN\\n

dodał: ~max112@02.pl , 14.10.2014

Treść kommam taki fajny smak do gier zombi i podoba misie ale ja gram jak się udaentarza.

dodał: ~kamil religa w niemczech , 13.08.2014

mam taki fajny smak do gier zombi i podoba misie ale ja gram jak się uda

dodał: ~magda złotkowska , 25.12.2010

super gra cała przeszlam

dodał: ~poki , 12.12.2010

mam nadzieje ze fajna