Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Gearbox Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot

Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 8 GB HDD
Opis - Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot
Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot to drugi dodatek DLC do Borderlands. Jeśli ejsteś prawdziwym fanem eksplorowania Pandory, to rzecz dla Ciebie niezbędna. Nie ma niestety wersji demo Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot, jednak możliwy jest download Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot ze strony producenta. Nim jednak tego dokonasz, napiszemy Ci, o czym traktuje ten tytuł.

Mad Moxxi to pewna pani, która zmienia mężów jak rękawiczki, a w wolnych chwilach organizuje krwawe turnieje dla mieszkańców tej dziwnej planety. Możesz wziąć w nich udział, poznając tym samym trzy nowe areny. Tu walczymy z przeważającą ilością przeciwników. W tym dodatku możemy bawić się samemu lub w trybie kooperacji z trzema innymi graczami. A po co te walki? Ano po to, aby zdobyć szybko doświadczenie oraz zyskać na poległych takie ciekawe rzeczy jak nowe modele broni. Niektóre nowe pukawki są nagrodami za wygranie turnieju. Warto też zaznaczyć, że można tu zyskać dwa całkiem nowe punkty umiejętności. Dodatkowym atutem dodatku są nowi przeciwnicy – SI dostosowuje ich poziom do tego, jaki posiada nasza postać. Dlatego nigdy wróg nie będzie ani zbyt słaby, ani zbyt silny.

Pobierz więc Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot i wkrocz do akcji! Niestety, ten DLC nie ukazał się po polsku, więc jeśli chcesz mieć język polski podczas zabawy, pozostaje Ci rozejrzeć się, czy ktoś zrobił spolszczenie Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot. Wymagania Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot na PC są takie same jak i podstawowej wersji zabawy, zaś prócz komputerowego wydania ukazało się także Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot na Xbox 360, a także konwersja Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot na PS3.

Jak na razie nie istnieją żadne kody Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot, jeśli jednak kiedykolwiek ukażą się kody Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot, znajdziesz je na naszych stronach. Mamy także rózne dodatki do Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot – grafiki, gameplay i wideorecenzję podstawowej  gry. Jeśli więc tytuł BORDERLANDS jest Ci obcy, możesz go poznać. Dokładniejsze opisy na osobnych stronach. A jeżeli chcesz poszukać informacji o grze w sieci, starannie wpisuj jej nazwę do wyszukiwarki, bowiem często popełniany błąd to „Borderland”.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot