Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Borderlands

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Gearbox Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.08.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Borderlands
­

Borderlands game to strzelanka z widokiem pierwszoosobowym (FPS) z elementami RPG firmy Gearbox Software. Jej akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie sci-fi rodem z Fallouta. Planowana przez wydawcę Borderlands premiera została przewidziana na koniec października. 2K Games ma wkrótce wypuścić ukazujący realia Borderlands trailer. W Borderlands na pc będziemy mogli zmierzyć się z innymi graczami (max. 4) w sieci lokalnej lub w Internecie, a Borderlands na xbox 360 ma wykorzystywać platformę sieciową Xbox Live. Planowane jest również wydanie wersji Borderlands na ps3. Gracze PC mogą liczyć na to, że pojawi się jeszcze przed oficjalną premierą Borderlands w wersji demo.

­

Borderlands jak inne gry akcji tego typu opiera się na ciągłej walce, bieganinie, strzelaniu do potworów, znajdywaniu sekretnych przejść, a wreszcie na docieraniu do końca pewnych stref, czy leveli, gdzie nieraz czai się potężny boss. Twórcy gry przygotowali dla nas ok. 5 tys. rodzajów broni i rozmaite pojazdy, których możemy użyć w walce! Borderlands doczekało się porównań do kultowej gry Diablo, m.in. ze względu na połączenie gry akcji z RPG dające efekt dynamicznej rozgrywki, polegającej na walce, grindowaniu i nieskomplikowanej fabule, a także z powodu innych szczegółów, jak np. każdorazowe losowe generowanie otoczenia, które podkreślają twórcy. Walczymy z całymi grupami mnożących się jak mrówki przeciwników, których możemy zabijać przy użyciu rozmaitych nowoczesnych broni, doskonaląc przy tym swoją postać, z jej militarnymi umiejętnościami i wyposażeniem, przy czym mamy wiele możliwości indywidualnych ścieżek jej rozwoju.

­

Kilka tego rodzaju scen walki ukazuje dołączona do naszej zapowiedzi Borderlands galeria z gry. Niemal każdy zrobiony w Borderlands screenshot przedstawia bohatera otwierającego ogień do znajdujących się w pobliżu potworów. Jak widzimy, wszystko jest zrealizowane w przypominającej komiksy, popularnej ostatnio oprawie graficznej, która pomaga nam wczuć się w klimat gry i jej specyficzną konwencję. Do tego widać, że gra nawiązuje do znanej również w Polsce serii filmów Mad Max z Melem Gibsonem w roli głównej. Na planecie o tajemniczej nazwie Pandora, gdzie spodziewano się znaleźć cenny pierwiastek, ludzie toczą walkę z inteligentnymi Obcymi zamieszkującymi planetę, którzy po długiej zimie właśnie wyszli na łowy… Jako jedna z czterech przedstawionych w galerii postaci (Mordecai, Roland, Lilith i Brick), swojego rodzaju łowców nagród, realizujemy zadania powierzane nam przez miejscową ludność, najczęściej polegające na eliminacji wszystkiego co się rusza i nie jest po naszej stronie. Każda z tych postaci robi to zgodnie ze swoim stylem życia i walki.

­

Nie zostały jeszcze podane potrzebne do poprawnego działania Borderlands wymagania sprzętowe dla PC. Nie wiadomo też, jak będzie wyglądać możliwość odpalenia Borderlands na windows 7. Fani gier podobnych do Borderlands na download wersji demonstracyjnej będą mogli liczyć prawdopodobnie już wkrótce.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Borderlands

dodał: ~RexoZaur , 14.03.2013

ta gra jest najlepsza :}

dodał: ~sOONY , 03.07.2012

Ta gra jest super;d