Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BloodRayne 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: Terminal Reality
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.12.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5020

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - BloodRayne 2

­­Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64MB, 1 GB HDD, Windows 98SE/2000/XP
Opis - BloodRayne 2
­­­ Wydana w maju 2003 roku gra Bloodrayne okazała się dużym hitem, nic więc dziwnego, że niecałe dwa lata po jej premierze na rynku ukazała się produkcja Bloodrayne 2. Jak wyglądają dalsze losy rudowłosej wampirzycy? Przekonaj się o tym samemu – jest możliwy download Bloodrayne 2 demo z naszej strony. Sam gameplay Bloodrayne 2 nie uległ zmianom. Nadal mamy tu do czynienia z dynamiczną, krwawą grą akcji, jednak rozgrywa się ona współcześnie. Fabuła opowiada o walce Rayne z organizację Cult of Kagan, która dąży do opanowania świata przez wampiry. Jest ona o tyle niebezpieczna, że posiadła substancję czyniącą promienie słońca nieszkodliwymi dla wampirów. Zagrożenie dla całego świata jest więc olbrzymie, ponieważ wampiry z kultu chcą zmienić ludzi w swoich niewolników, którzy będą im dostarczać krwi. W Bloodrayne 2 otrzymujemy nowe ciosy dla naszej bohaterki, nowych bossów do pokonania, a także świetną historię, która potrafi niespodziewanie zaskoczyć. Trzeba przyznać, że dynamika gry jest o wiele większa niż w jedynce, a kto zna poprzednią odsłonę, będzie mu zapewne ciekawie zobaczyć Rayne we współczesnych czasach i wypróbować jej nowych umiejętności. Oczywiście nie zabraknie tu efektownego wykańczania przeciwników, a krew leje się strumieniami. Rayne nadal posiada swe ostrza i potrafi robić z nich doskonały użytek. Download Bloodrayne 2 w wersji demonstracyjnej ukaże Ci początek tej przygody. Niestety, nie ukazała się wersja Bloodrayne 2 pl, dlatego też jeśli zdecydujesz się na nabycie pełnej wersji gry, a nie znasz dobrze angielskiego, musisz znaleźć w sieci spolszczenie Bloodrayne 2. Jak na dzisiejsze standardy, wymagania Bloodrayne 2 są dość małe, dlatego możesz bawić się tym tytułem nawet na starszych komputerach. Warto zauważyć, że Bloodrayne 2 wyszło na PC oraz konsole Xbox i PS2. Dla wersji komputerowej mamy kody do Bloodrayne 2. Na naszych stronach znajdziesz także patch Bloodrayne 2. Pobierz koniecznie łatkę Bloodrayne 2, jeśli chcesz bawić się bez problemów i bugów! A jeżeli wciąż się wahasz, czy warto poznać ten tytuł, obejrzyj trailer Bloodrayne 2 znajdujący się na naszych stronach. Ukaże Ci on ten tytuł w akcji i pozwoli zapoznać się jego oprawą audiowizualną.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: BloodRayne 2