Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bioshock: Infinite

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Irrational Games
Data dodania: 06.06.2011
System operacyjny: Windows Vista, 7

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Bioshock: Infinite
Bioshock: Infinite to już trzecia część popularnej serii gier, będącej połączeniem gry akcji oraz cRPG, która zadebiutuje na PC, PS3 i Xbox 360 w 2012 roku. W grze przeniesiemy się do 1912 roku, gdzie jako były detektyw Booker DeWitt, zwolniony z Pinkerton National Detective Agency,  spróbujemy uwolnić z rąk niebezpiecznej organizacji Elizabeth, a następnie pomożemy jej uciec z miasta, wykorzystując dodatkowe zdolności nowopoznanej bohaterki. Jak widać fabularnie gra nie jest kontynuację poprzednich dwóch części, ale poboczną odsłoną serii. Akcja gry toczyć się ma w fikcyjnym, podniebnym mieście Columbia, w którym wrogie frakcje ciągle ze sobą walczą, a głównym zadaniem naszego bohatera jest jakoś odnaleźć się w tym zamieszaniu i pomóc wspomnianej Elizabeth.

Jeżeli chodzi o model rozgrywki to ma on przypominać to co znamy z dwóch poprzednich części gry. Rozległe miasto Columbia ma oczarować graczy rozległymi terenami i możliwością integracji z jego mieszkańcami. Oczywiście będzie ono również pełne niebezpieczeństw w których na pewno przyda się broń i specjalne zdolności głównego bohatera. Twórcy postanowili poszerzyć ich paletę i oprócz standardowych strzelb czy karabinów snajperskich, będziemy mogli skorzystać z telekinezy, możliwości zakłócania urządzeń elektrycznych, czy też kontrolowania niektórych zwierząt. W Bioshock: Infinite nie będziemy oczywiście skazani na piesze wycieczki, gdyż oprócz standardowych pojazdów będzie również można korzystać ze specjalnej powietrznej kolei.

Warto pamiętać, że po uwolnieniu Elizabeth, gracz będzie mógł liczyć na jej pomoc w trakcie ucieczki z Columbii. Elizabeth ma być sterowana przez komputer jednak gracz nie będzie musiał ją cały czas ochraniać. Według zapowiedzi twórców, Elizabeth ma posiadać własne moce i umiejętności, które mają okazać się bardzo przydatne w walce z wrogami. Gra ma być oparta o silnik Unreal Engine 3 i charakteryzować się piękną oprawą audiowizualną, a także doskonałą integracją z otoczeniem, pozwalając graczom na wykorzystanie różnych elementów środowiska, np. w walce. Czy gra osiągnie taki sukces jak poprzedniczki dowiemy się już wkrótce. Na razie zapraszamy do galerii z gry. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bioshock: Infinite