Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bionic Commando (2009)

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Grin
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 18.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Bionic Commando (2009)

  • Core 2 Duo 2.6 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 8 GB HDD,
  • Windows XP SP2/Vista
Opis - Bionic Commando (2009)
Bionic Commando ukazał się na rynku… dwadzieścia lat temu. Z tej to okazji firma Capcom postanowiła dokonać kontynuacji dwuwymiarowej strzelaniny i dać graczom szansę poznania dalszych przygód bohatera tamtej gry – Nathana Spencera. Niestety, nie ma wersji demo Bionic Commando do pobrania, dlatego też poniższy opis ma za zadanie przybliżyć Ci ten tytuł, abyś podjął decyzję co do jego ewentualnego zakupu.

W wydanym również po polsku Bionic Commando jego główny bohater - Nathan Spencer – oczekuje egzekucji za popełnioną zbrodnię. W dniu, w którym ma umrzeć w wielkiej metropolii Ascension City wybucha broń terrorystów – przestępcy przejmują miasto, zaś rząd daje szansę Nathanowi na odkupienie win. Musi on zlikwidować terrorystów i zlikwidować zapasy ich broni. Jak się nietrudno domyślić, gameplay Bionic Commando będzie dość dynamiczny. W grze nasz bohater posługuje się specjalnym hakiem, który stanowi część jego cybernetycznej ręki. Może dzięki niemu uderzać wrogów, ciskać w nich przedmioty, a także używać jako wygodnego środka transportu (a la Spider-Man). Niestety, download grywalnego dema Bionic Commando nie jest możliwy, dlatego też ne przetestujesz tego tytułu przed zakupem pełnej wersji. A czy warto ją nabyć?

Owszem, wydany na konsole oraz PC Bionic Commando to pozycja dość udana. Na drodze naszego bohatera staną szeregowi żołnierze wroga, jak i też potężne roboty bojowe, a koniec każdego etapu zwieńczy boss. Te walki zaliczają się do najbardziej efektownych wizualnie fragmentów gry. Nasz bohater prócz haka ma również do dyspozycji szereg broni palnych. Niestety, nie ma wersji demonstracyjnej Bionic Commando do pobrania, dzięki której mógłbyś spróbować swych sił w grze, jeśli jednak ciekawi Cię jej mechanika, obejrzyj oficjalny trailer Bionic Commando, który ukaże Ci możliwości tego tytułu. Mamy w nim  świetne, w pełni trójwymiarowe środowisko, grafikę oddaną z najmniejszymi detalami, a także świetne efekty specjalne. Nic dziwnego, bowiem gra tworzona była głównie pod kątem next-genowych kosnole. Ukazała się wersja Bionic Commando na PS3 oraz konwersja Bionic Commando na XboX 360. Dlatego też wymagania Bionic Commando na PC nie należą do najniższych. Jednak na plus należy policzyć grze tak dobrą wersję finalną, że nie był potrzebny żaden patch Bionic Commando. W grze zwraca również uwagę świetny soundtrack Bionic Commando.

W naszym kraju wydano Bionic Commando pl, jeśli jednak nie podoba Ci się oficjalne tłumaczenie gry, możesz pobrać z sieci fanowskie spolszczenie Bionic Commando. Oczywiście to autorskie tłumaczenie Bionic Commando jest za free. Jeśli więc masz pełną wersję gry i chcesz ją nieco zmienić w warstwie językowej – pobierz nieoficjalne tłumaczenie za darmo Bionic Commando. Zaś na naszych zaś stronach znajdziesz kody do Bionic Commando – oczywiście za darmo. A jeśli będziesz szukać w sieci innych materiałów Bionic Commando do pobrania, staranie wpisuj tytuł gry do wyszukiwarki. Częsta literówka to „bionic comando”.

I na koniec jeszcze na temat komputerowej wersji gry - powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Bionic Commando mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bionic Commando (2009)

dodał: ~jacek , 12.12.2010

gut