Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beowulf: The Game

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 04.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Beowulf: The Game

Core 2 Duo 2.13 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 7 GB HDD,
Opis - Beowulf: The Game
Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że Beowulf (nie Beowolf) dla Anglików jest równie ważny jak dla nas Bogurodzica i nie chodzi mi o kwestie religijne. Jest to bowiem jeden z najstarszych utworów staro-angielskich, który dzięki filmowi, a także Beowulf The Game został przypomniany ludziom na całym świecie. Beowulf to gra z widokiem zza pleców tytułowego bohatera, która w ogromnym stopniu bazuje na filmie. Jak na grę od Ubisoft przystało Beowulf The Game to gra wieloplatformowa i dlatego możliwa jest rozgrywka w Beowulf na PC, PS3, Xbox 360, oraz PSP. Niestety twórcy nie wydali gry na starsze platformy i dla tego nie ma Beowulf na PS2 i Xbox.

Beowulf na PC to tytuł sporo nawiązujący do filmowej adaptacji, w którym nawet głosy bohaterów są podkładane przez aktorów, znanych z filmu. Oczywiście w grze mamy szerszy dostęp do aren, a także wiele nowych wątków, dzięki czemu nawet osoby znające jego kinową wersję, nie będą się przy niej nudzili. Gra oferuje ponad 30 lat z życie głównego bohatera, w których przyjdzie nam walczyć z najróżniejszymi stworami, przy wykorzystaniu masy ciosów, a także broni. Patrząc choćby na gameplay z Beowulf widać, świetną grafikę tego tytułu, która zasługuje na wyróżnienie. Zwłaszcza wersja Beowulf na Xbox360, oraz PS3 prezentuje się wyśmienicie.  W naszym serwisie możecie obejrzeć również trailer z Beowulf i to za free, który zdradza więcej szczegółów odnośnie fabuły. Jeśli chodzi o wspomniany system walki to przypomina on trochę film 300 i polega na zabijaniu wszystkiego co stanie nam na drodze, od zwykłych przeciwników, aż po potężnych bossów. Mogą nam w tym pomóc tanowie, oraz specjalny tryb furii, w którym Beowulf zaczyna szaleć i staje się dużo silniejszy. W grze łamiemy kości, wyrywamy bronie i wydajemy rozkazy naszym tanom, dzięki czemu mamy małą armię w pogotowiu. Gra nie należy do łatwych dlatego przydać się mogą kody do Beowulf, których download jest dostępny na naszej stronie. Beowulf cheat to tak naprawdę trainer, który umożliwia zwiększenie wskaźnika mocy na full. Niestety inne Beowulf cheats nie są dostępne. W grze Beowulf kody aktywujemy poprzez uruchomienie trainera i wciskanie klawiszy numerycznych Num1, bądź Num2. Warto jednak pamiętać, żeby mógł on działać, należy zainstalować patch do Beowulf, aktualizujący grę do wersji.1.0.1. Nie istnieje za to solidny poradnik do Beowulf podobnie jak demo.  Gra jest jednak warta polecenia wszystkim fanów wartkiej akcji i wspaniałej grafiki, Jeżeli lubicie skandynawskie klimaty to Beowulf jest właśnie dla was.  Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Beowulf: The Game

dodał: ~super , 30.10.2010

Gra wyrabana polecam naprawde!!!!!!!

dodał: ~DAj Kody!! , 12.02.2010

Daj kody !!