Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battlefield Play4Free

Kategoria: Gry akcji
Producent: EA DICE
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7058

Brak

Wymagania sprzętowe - Battlefield Play4Free

Pentium 4 1.7 GHz, 512 MB RAM (1GB dla Vista/7), karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Battlefield Play4Free
Battlefield Play4Free miał swoją premierę w kwietniu 2011 roku. Jest to gra, w której mamy okazję całkowicie za darmo pograć w dynamiczną strzelaninę sieciową. Tytuł jest zarazem darmową kontynuacją znanej serii strzelanek Battlefield, które w trybie multiplayer są największymi rywalami serii Call of Duty. Mogą tu zmierzyć się dwie drużyny graczy – jedna steruje żołnierzy amerykańskich, druga rosyjskich. Przygotowano kilkanaście dużych map, zarówno w terenach otwartych, jak też i zabudowanych.

Jak wspomniano, ta edycja Battlefield jest za darmo. Dostępne są jednak podczas zabawy mikrotransakcje, dzięki którym będzie można dokonać zakupów sprzętu i uzbrojenia niedostępnego w inny sposób. Do dyspozycji mamy żołnierzy czterech klas: piechura, mechanika, medyka i zwiadowcę. Liczne pojazdy kołowe, a także latające i wodne urozmaicają formę rozgrywki. Twórcy z DICE postawili na duża interakcję z otoczeniem, więc wszelkie budynki, drzewa czy też inne elementy odczuwają działania naszych postaci. Dostępny za free Battlefield oferuje kilka znanych i lubianych trybów zabawy, między innymi Drużynowy Deathmatch.

A jak prezentować się będzie oprawa wizualna Battlefield Play4Free? Zdradzają to znajdujące się w galerii przy tym opisie screeny. Można także znaleźć w sieci trailery i fragmenty zmagań nakręcone podczas udostępnionych beta testów. Z pewnością gracze zarywający noce nad rozgrywkami wieloosobowymi w Bad Company 2 poczują się tu jak w domu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battlefield Play4Free

dodał: ~PanBizon , 07.01.2012

nawet dobre. świetnagra na zabicie czasu. POLECAM!

dodał: miko117 , 28.03.2011

fajne