Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battlefield Heroes

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Digital Illusions CE
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.07.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Battlefield Heroes

  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Łącze internetowe
Opis - Battlefield Heroes

Battlefield Heroes to gra, która jest produkcją dość oryginalną. Mamy tu mianowicie shooter widziany z perspektywy trzeciej osoby, nastawiony na grę sieciową. Co ważne – Battlefield Heroes jest za darmo. Nie to jednak stanowi o oryginalności produkcji, ale design programu, który przypomina humorystyczny komiks z przerysowanymi postaciami. Jeśli chcesz się przekonać, jak się gra w takim klimacie, pobierz Battlefield Heroes i ruszaj do akcji!


Download Battlefield Heroes jest całkowicie darmowy i da Ci pełną wersję tego tytułu do zabawy. Możesz wcielić się tu w członka jednej z dwóch drużyn wojskowych – National Army lub Royal Army. Gameplay Battlefield Heroes niczym nie różni się od najlepszych shooterów typu Battlefield 1942 czy Enemy Territory Quake Wars, jednak okraszony jest dość sporą dawką humoru. Otoczenie przypomina nieco czasy II wojny światowej, jednak dokładna data rozgrywki nie jest podana. Jednak to co najważniejsze – czyli dynamika i grywalność – są dość udane.


Battlefield Heroes free to dziesiątki bitew, w których musisz wykazać się zdolnościami na polu walki. Oczywiście masz tu szeroki arsenał broni – wyrzutnie rakiet, karabiny, a nawet nóż do walki wręcz. Istnieje również możliwość sterowania pojazdami lądowymi – jak czołgi czy jeepy – oraz powietrznymi – samoloty. Prócz tego każdy żołnierz ma dodatkowe umiejętności, które pozwalają mu na lepszy udział w walce. Jesteś ciekaw, jakie? Więc ściągnij po prostu grę na swój komputer – Battlefield Heroes do pobrania całkowicie za darmo, nie musisz również wnosić potem żadnych opłat abonamentowych. Możesz jednak zdecydować się na zakup wirtualnych przedmiotów (bronie, dopalacze) za pomocą systemu mikrotranskacji. Czyli – płacisz prawdziwymi pieniędzmi za przedmioty w grze. Oczywiście nie jest to obowiązkowe – zależy tylko od Ciebie.


Do niedawna dostępne było Battlefield Heroes beta, jednak pod koniec czerwca 2009 roku miała miejsce premiera finalnej wersji produktu. Została ona zrealizowana w ramach projektu Play 4 Free, który powstał z inicjatywy Electronic Arts. Projekt ten ma za cel tworzenie takich właśnie gier jak Battlefield Heroes, które będą dostępne dla każdego bez żadnych opłat zarówno przy pobieraniu, jak tez i podczas zabawy. O popularności tego przedsięwzięcia może świadczyć fakt, że do betatestów gry w ciągu dwóch pierwszych tygodni zapisało się ponad sto tysięcy graczy z całego świata.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battlefield Heroes

dodał: ~haha , 06.11.2010

lalalal fajowa gra

dodał: ~sdadas , 04.04.2010

najlepsza gra jaka moze byc

dodał: ~laalalaalala , 03.04.2010

hohoho ile bendzie graczy bo można se kupić ciuchy i karabiny z battlefield bad company 2:)

dodał: ~kamil , 31.03.2010

ile to zajmuje?

dodał: ~bartek , 20.03.2010

jak to pobradz z tej strony

dodał: ~loslsdafl , 08.02.2010

JAK TO pobraC Z TEJ STrONY\n

dodał: ~?~!@#$%^&*()_+| , 10.01.2010

pobrać tu się tego nie pobiera tylko na www.battlefieldheroes.com i klikasz na play now : Uwaga szcrze muwionc to bendom wyskakiwać błendy bo ju nikt w to niegra:(

dodał: ~noon , 24.10.2009

jak sie ja pobiera?? xd

dodał: ~gabrys0234 , 08.09.2009

fajna gierka musze jom mieci super poprostu super