Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Digital Illusions/EA DICE
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

Dwurdzeniowy procesor 2 GHz

2 GB pamięci RAM

Karta graficzna nVidia GeForce 7800 GT lub wydajniejsza (powinna być wyposażona w 256 MB pamięci)

10 GB miejsca na dysku

Opis - Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

Battlefield: Bad Company 2 – Vietnam jest dodatkiem do popularnej gry akcji. Mechanika rozgrywki pozostała niezmieniona, względem podstawowej wersji.

Warto jednak zauważyć, że wraz z tym rozszerzeniem zyskujemy pokaźny arsenał broni a także szereg nowych map, które dobrze oddają charakter wojny w Wietnamie. Są one pełne ukrytych tuneli, okopów a więc elementów, które stanowiły koszmar wojsk amerykańskich podczas konfliktu. Wprowadzone mapy sprawiają, że rozgrywka stała się bardziej dynamiczna, spory wpływ na to mają w szczególności, częstsze walki na krótkim dystansie. Nie zapomniano też o fanach pojazdów, dla nich również przygotowano kilka nowości, chociażby w postaci czołgu T54, czy legendarnego śmigłowca Huey.

W Battlefield: Bad Company 2 – Vietnam mamy też okazję słuchać całkowicie nowej ścieżki dźwiękowej, złożonej z utworów popularnych właśnie w okresie wojny wietnamskiej. Pozwala to dobrze wczuć się w klimat konfliktu. Warto mieć też na uwadze fakt, że wszelkie osiągnięcia z podstawowej wersji gry są uwzględniane w Battlefield: Bad Company 2 – Vietnam. Dzięki czemu, mamy dostęp do wszelkich zdobytych odznaczeń Oprawa graficzna opiera się na tym samym silniku co w wersji podstawowej, tak więc w tej kwestii rozszerzenie trzyma wysoki poziom. Bez wątpienia mamy do czynienia z dość typowym dodatkiem, który skupia się na dostarczeniu graczowi jeszcze większej ilości rozrywki w jego ulubionym tytule. Z tego zadania akurat wywiązuje się bardzo dobrze, jednak nie ma co spodziewać się po nim więcej, jest to po prostu solidne rozszerzenie, znajdujące się głównie w kręgu zainteresować wiernych fanów gry Battlefield: Bad Company 2.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam