Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battlefield: Assault

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Dice
Data dodania: 08.10.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Battlefield: Assault


Opis - Battlefield: Assault
Battlefield: Assault – to tytuł, o którym praktycznie jeszcze za dużo nie wiemy. Wiadomo jednak, że takowy powstanie, a bierze się to z faktu, że Electronic Arts, czyli wydawca produkcji Dice, zarejestrowało kilka domen. Wśród nich jest Battlefield: Assault. A ponieważ seria Battleield jest doskonale znana, możemy spodziewać się dynamicznej strzelaniny, z dużym naciskiem na tryb multiplayer. Czy jednak będzie to darmowa zabawa, czy też pełnoprawny tytuł? Tego póki co nie wiadomo. Pełna lista zarejestrowanych przez EA Domen to:

1.BattlefieldAssault.com
2.Battlefieldp4f.com
3.BattlefieldPlay4free.com
4.BFassault.com
5.BFp4f.com
6.BFplay4free.com

Jak więc widać, czeka nas kilka darmowych tytułów. Jeden już został wydany – Battlefield: Heroes. Można o nim poczytać na osobnej stronie naszego portalu. Z pewnością jednak gracze woleliby bardziej realistyczną zabawę od tamtego, komiksowego tytułu. Jednak póki co pozostaje nam tylko czekać na jakieś oficjalne informacje od Dice lub Electronic Arts. Zanim nie pojawią się oficjalne zapowiedzi, gra ta będzie tylko i wyłącznie w sferze domysłów. Oczywiście jeśli tylko pokażę się jakieś nowe wieści na temat, wówczas natychmiast zaprezentujemy je na stronie naszego portalu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battlefield: Assault