Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battlefield 3: Back to Karkand

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Digital Illusions/EA DICE
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 28.12.2011
System operacyjny: Windows Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Battlefield 3: Back to Karkand

Quad Core i5 2.6 GHz

4 GB RAM

Karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub wydajniejszy)

20 GB HDD

Opis - Battlefield 3: Back to Karkand

Back to Karkand to pierwszy dodatek do Battlefield 3. Rozszerzenie to z pewnością przypadnie do gustu fanom poprzedniej części.

To DLC oddaje do naszej dyspozycji mapy doskonale znane, które zostały lekko zmodyfikowane, tak by w pełni wykorzystywały możliwości nowego silnika graficznego. Dzięki temu możemy niszczyć wiele elementów otoczenia a nawet całe budynki, co daje spore możliwości taktyczne. Back to Karkand wprowadza też nowe bronie i pojazdy, które możemy wykorzystać podczas starć. Oczywiście sama rozgrywka nie zmienia się wiele i nadal możemy uczestniczyć, w niezwykle dynamicznych bitwach jakie oferował nam Battlefield 3.

Dalej też, zdecydowany nacisk kładziony jest na rozgrywkę sieciową, w której nowe mapy sprawdzają się doskonale. Powrót do Karkand to bez wątpienia ciekawe rozszerzenie, które pozwala przypomnieć sobie poprzednią część serii i powrócić na mapy, do których z pewnością wielu graczy do dziś ma sentyment.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battlefield 3: Back to Karkand

dodał: ~łukasz , 05.01.2016

v b

dodał: ~fajne , 17.12.2013

battelfield 3