Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battlefield 2142

Kategoria: Gry akcji
Producent: Digital Illusions/EA DICE
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.12.2009
Rozmiar: 1.1 GB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 3245

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Battlefield 2142

Pentium 4 1.7 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce FX5700 lub lepsza), 4 GB HDD,

Opis - Battlefield 2142

Battlefield to gra będąca jedną z bardziej rozpoznawalnych pozycji tego typu na PC. Jest to klasyczny shooter, który od wielu lat, dość regularnie pojawia się na konsolach i komputerach. Battlefield 2142 na PC to już czwarta część serii, która ukazała się wyłącznie na tą platformę skupiając się głównie na rozgrywce sieciowej. Oprócz trybu online w Battlefield 2142 dostępny jest również ten, skierowany dla pojedynczego gracza. Jednak nie jest on bardzo rozbudowany i stanowi jedynie dodatek do multiplayer w Battlefield 2142. Polski wydawca gry EA Polska zadbał by była możliwa gra w Battlefield 2142 pl i na pewno ucieszy to wielu graczy w naszym kraju. Battlefield pl to doskonała oferta dla graczy, którzy nie znają zbyt dobrze języka angielskiego. Dostępne jest również demo Battlefield 2142, którego download możecie znaleźć na naszej stronie. Demo multiplayer Battlefield 2142 oferuje jedną mapę Sidi Power Plant, oraz dwie grywane armie. Demo Battlefield jest za free, dlatego warto skorzystać z okazji i go pobrać. Pobierz Battlefield 2142 w wersji demonstracyjnej i przekonaj się jak może wyglądać nasza przyszłość.


Akcja Battlefield 2142 przenosi nas w daleką przyszłość, świat, gdzie po określenie ocieplenia historia znów zatoczyła koło i spowodowała nagłe ochłodzenie. Rozpoczyna się globalny konflikt o terytoria Ziemi, nie spowite jeszcze pokrywą lodową. Battlefield 2142 intro doskonale wprowadza gracza w klimat gry i dlatego warto, naprawdę warto go obejrzeć. W grze dostępne są dwa tryby Conquest, oraz Titan. Ten pierwszy oferuje całą masę różnych rozgrywek dla wielu graczy, a także skromną kampanię dla pojedynczego gracza, w której walczymy z komputerowymi botami. W trybie Titan zadaniem gracza jest współpraca, osłona własnego Titana, oraz eliminacja tego, należącego do przeciwnej drużyny. W Battlefield 2142 jest 10 maps, które są bardzo rozległe i charakteryzują się różnym ukształtowaniem. Dodatkowo możliwy jest update Battlefield 2142 o nowe mapy. Wystarczy m.in. pobrać patch do Battlefield który dodaje, w zależności od jego wersji konkretną liczbę nowych map. Battlefield 2142 patch za darmo możecie znaleźć na naszej stronie. Gra wciąż cieszy się sporą popularnością, dlatego dostępne są m.in. mody do Battlefield 2142, a także cheats do Battlefield 2142, które pozwalają na uzyskanie wyższej rangi. Kody do Battlefield 2142 za free również są dostępne w naszym serwisie. Jeżeli chodzi o wymagania gry to nie są one wygórowane i Battlefield 2142 działa z Vista, oraz z XP, czy Windows 7. W Battlefield 2142 nie tryb single player jest najważniejszy, dlatego graczom bez połączenia z netem tej gry nie polecamy. Przy wyszukiwaniu informacji o niej pamiętajcie o poprawnej pisowni tytułu gry i nie używajcie błędnych fraz, takich jak baterfield, batterfield 2142, Battlefield 2124.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battlefield 2142