Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Batman: Arkham Asylum

Kategoria: Gry akcji
Producent: RockSteady Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.07.2009
Rozmiar: 2.03 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 15611

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Batman: Arkham Asylum

  • Pentium 4 3 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 7900 lub lepsza),
  • 8 GB HDD,
  • Windows XP/Vista
Opis - Batman: Arkham Asylum

Oto jedna z najlepszych gier z Człowiekiem-Nietoperzem w roli głównej, jakie kiedykolwiek powstały. Ta, utrzymana w konwencji TPP gra akcji daje nam niezwykłą wręcz przyjemność, wciągając na długie godziny.

Firma RockSteady Studios, zajmująca się produkcją tego tytułu, zdecydowanie stanęła na wysokości zadania, nie tylko pod względem grafiki, ale również kilku, interesujących elementów, składających się na całość tego tworu. Mamy tu przede wszystkim akcję, bo też inaczej, w przypadku Batmana nie mogłoby być, ale fani elementów skradankowych w stylu Thiefa czy różnorakich łamigłówek, też znajdą w Arkham City coś dla siebie.

Co ciekawe, fabuła nie nawiązuje bezpośrednio do żadnego ze znanych filmów z Mrocznym Rycerzem w roli głównej, ani też do niezliczonej ilości komiksów opisujących jego przygody. Bez wątpienia jednak czerpie z nich mocną inspirację. Bodajże najgroźniejszy przeciwnik Batmana, tj. Joker został nareszcie schwytany i wraz z policją Gotham przewieziony do tytułowego Arkham Asylum, najbardziej rygorystycznego więzienia dla największych przestępców w mieście. Szybko okazuje się jednak, że planem Jokera było właśnie osadzenie jego osoby w tym miejscu, które szybko staje się swojego rodzaju twierdzą, z masą zbirów tylko czyhających na Człowieka-Nietoperza.

Gdy będziemy przemierzać kolejne zakamarki Asylum, napotkamy wiele postaci znanych z uniwersum Batmana. Oprócz Jokera będą to m.in. Killer Croc, Victor Zzasz, Harley Quinn i kilku innych. Każda z nich oczywiście została stworzona z najdrobniejszą dbałością o szczegóły, a było to możliwe głównie dzięki zaimplementowaniu silnika Unreal Engine 3 oraz odpowiedniej jego modyfikacji. Ciężko przyczepić się do wyglądu gry, bowiem ta prezentuje się naprawdę pięknie. Wszystko, zaczynając od modeli postaci, kończąc na efektach wolumetrycznych, stoi na wysokim poziomie i jest jednym z mocnych atutów Arkham Asylum.

Pomimo liniowości tego tytułu (bo też ciężko spodziewać się czegoś innego), gracz otrzymuje do dyspozycji co najmniej kilka rozwiązań przejścia danej lokacji. Wybór oczywiście w większości wypadków należy do niego. Możemy zastosować rozwiązanie siłowe, rzucając się w wir walki z przewyższającymi nas liczebnie siłami wroga albo, przy użyciu wielu gadżetów, zakraść się i eliminować wrogów pojedynczo i po cichu. Jak wiadomo Bruce Wayne to nie tylko multi milarder, ale również niezły detektyw, o czym możemy przekonać się również grając w Arkham Asylum. Kilka sposobów wizji (podczerwień, ultrafiolet) pozwalają nam na dokładne zbadanie śladów pozostawionych choćby przed niedopałek papierosa. Dodaje to grze niebywałego smaczku i sprawia, że otrzymujemy miłą alternatywę dla walki, która jednak w tym produkcie dominuje.

Podczas rozgrywki zwiedzimy różnorakie zakamarki Arkham Asylum, przede wszystkim blok więzienny, ale też szpital, krematorium czy ogrody. Każda z lokacji skonstruowana została w niepowtarzalny sposób i każda też ma swój, specyficzny klimat.

Grę Batman: Arkham Asylum można z czystym sumieniem polecić każdemu kto oczekuje od tego typu tytułów przede wszystkim masy zabawy. Tej bowiem, w produkcie RockSteady Studios nie brakuje.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Batman: Arkham Asylum

dodał: ~adrian nowak , 02.08.2012

kto chce kupić gta 3 trylogia za 20 zł odpowiedzi w komentarzu

dodał: ~to demo czy nie ? , 01.08.2012

to demo czy nie ??

dodał: ~Adi , 30.12.2011

przecież to jest demo

dodał: ~fan gierek , 21.06.2011

juz mam tą gre jest super lul polecam :)

dodał: ~Franiu , 08.02.2011

Super gierka polecam jezeli ktos lubi gry akcji i takie bicie no to sie wam przyda

dodał: ~POP 2008 TO PRAWIE DNO , 23.12.2010

Kurde mi to dziala doszedlem na final poziom i nie powim co tam jest sami zobaczcie

dodał: ~erol , 11.11.2010

poleca gre gta5 full gra...

dodał: ~dragon507 , 15.08.2010

Ta gra jest super mam pełną wersję.

dodał: dawiere , 08.12.2009

a ja to pobrałem

dodał: ~black , 20.10.2009

matko ogarnijcie sie, a pod tekstem to "pobierz"nie widać??;p\n

dodał: ~Jack , 30.07.2009

to jest tylko opis gry, zresztą pisze to u góry:P

dodał: ~vino , 30.07.2009

no wlasnie nie bardzo wiadomo ;/

dodał: ~ada19987 , 28.07.2009

jak to pobrać