Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Assassin's Creed: Revelations

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.05.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Assassin's Creed: Revelations

Procesor: Core 2 Duo 2.6 GHz

RAM: 1.5 GB (2 GB dla Windows Vista i 7)

Karta grafiki: 512 MB pamięci (nVidia GeForce 8800 GT lub wydajniejsza)

Miejsce na dysku: 12 GB

Opis - Assassin's Creed: Revelations

Assassin's Creed: Revelations łączy w pewien sposób, wątki dwóch dotychczasowych bohaterów serii. Ezio Auditore da Firenze interesuje się historią swojego przodka Altaira, którym mieliśmy okazję pokierować w pierwszej części serii.

Wszelkie tropy wiodą go do Konstantynopola. Okazuje się, że Templariusze mają w mieście coraz większe wpływy. Ezio musi stawić im czoła i nie dopuścić do tego by ich władza objęła zbyt rozległy teren. Assassin's Creed: Revelations wykorzystuje system przejmowania kontroli nad miastem, który po raz pierwszy pojawił się już w poprzedniej części, zatytułowanej Brotherhood. To właśnie on, ponownie jest najważniejszą częścią rozgrywki. Tym razem jednak, wszystko opiera się na zajmowaniu kryjówek Templariuszy.

Dodatkowo teraz, już raz przejęte obszary musimy chronić, gdyż wrogowie mogą próbować wykorzystać naszą nieuwagę i zaatakować. Oczywiście w Assassin's Creed: Revelations nie mogło zabraknąć też typowych zadań, które wspiera mechanizm, odpowiedzialny za losowe generowanie nowych misji. Różnorodność stawianych przed nami celów jest więc niezwykle duża, co gwarantuje niezwykle długą i wciągającą rozgrywkę. Nie możemy również zapominać o samym Ezio, który w celu lepszego radzenia sobie z Templariuszami, zyskał nowe gadżety. Wśród nich warto zwrócić uwagę na hak, dający możliwość niezwykle szybkiego przemieszczania się a także ładunki wybuchowe, które można samodzielnie tworzyć, wykorzystując wiele dostępnych w grze komponentów. Assassin's Creed: Revelations oparty został na silniku, który wykorzystano również w Brotherhood. Oczywiście unowocześniono go, dzięki czemu oferuje grafikę na naprawdę wysokim poziomie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Assassin's Creed: Revelations

dodał: Rafal531 , 23.11.2015

Ktoś wie jak to pobrać ?\n

dodał: assasin234 , 20.08.2015

Też bym chciał wiedzieć dlaczego nie mogę pobrać gry ...

dodał: Escudo , 10.08.2015

Nie moge pobrac gry czemu ? .. Napis pobierz teraz wyswiatla mi sie na szaro\n

dodał: ~skkf , 13.02.2014

super

dodał: ~patryk10 , 27.12.2013

ta gra jest bardzo super\\n

dodał: ~ktoś , 21.12.2013

super

dodał: ~cool , 18.11.2013

cool

dodał: ~kacper , 25.06.2013

bardzo fajna gra

dodał: ~lol.xd , 04.03.2013

Nawet Fajna

dodał: ~Dominik 18 lat , 18.10.2012

ta gra wymiata\n