Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArmA II: Operation Arrowhead

Kategoria: Gry akcji
Producent: Bohemia Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 11.05.2010
Rozmiar: 2.54 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1098

Brak

Wymagania sprzętowe - ArmA II: Operation Arrowhead

Core 2 Quad 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista
Opis - ArmA II: Operation Arrowhead

ArmA II: Operation Arrowhead to dodatek do taktycznej gry akcji, który przenosi nas do fikcyjnego państwa Taksitan. Tytuł ten ukazał się w czerwcu 2010 roku, a czy warto w niego zainwestować? Jeśli komuś podobała się Arma II, to z pewnością.

Fabuła niedostępnej za darmo gry ArmA II: Operation Arrowhead rozgrywa się trzy lata po wydarzeniach z podstawki. W Czarnorusi panuje spokój, my zaś przenosimy się do środkowej Azji. Niestety, nie ma żadnej wersji demo ArmA 2: Operation Arrowhead, jednak nie jest to dodatek samodzielny. ArmA II: Operation Arrowhead to DLC, co oznacza, że skorzystać z niego mogą wyłącznie posiadacze pełnej wersji.
W grze zwraca uwagę rozległe pole walki – mamy tu naprawdę wielkie możliwości prowadzenia operacji militarnych. Odwzorowano realistycznie pole walki, poczynając od zabudowy, kończąc na jednostkach różnych formacji. Na naszych stronach znajduje się trailer z tej produkcji – zobacz go, a sam zobaczysz, jak wypadła ta gra. Jest także możliwy download grafik ArmA II: Operation Arrowhead. Świetnie nadają się one na tapety dla każdego miłośnika operacji militarnych. Oczywiście te tapety z ArmA II: Operation Arrowhead są za free.

Warto zaznaczyć, że ukaże się ArmA II: Operation Arrowhead pl. Dlatego też nie będzie CI potrzebne żadne spolszczenie do ArmA II: Operation Arrowhead. Gra przeznaczona jest jak na razie wyłącznie na komputery. Dlatego też pograsz w ArmA II: Operation Arrowhead na PC. Nie ma póki co planów wydania wersji ArmA II: Operation Arrowhead na Xbox, czy też konwersji ArmA II: Operation Arrowhead na PS3.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: ArmA II: Operation Arrowhead

dodał: bullet98 , 28.12.2010

potrzebujesz ARME 2

dodał: ~cezii , 03.07.2010

..to jest samodzielny dodatek O_o