Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Area 51

Kategoria: Gry akcji
Producent: Midway Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2009
Rozmiar: 1.93GB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 2475

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Area 51

Pentium 4 2 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza), 2.5 GB HDD
Opis - Area 51

Pobierz całkowicie za darmo wspaniałą grę akcji AREA 51!

Gra akcji AREA 51 ukazała się w 2005 roku i od razu zdobyła sobie uznanie graczy na całym świecie. Teraz możesz pobrać ją całkowicie za darmo, bez konieczności uiszczania jakichkolwiek opłat czy też oglądania reklam podczas zabawy.

Pobierz całkowicie za darmo grę AREA 51 - przeniesie Cię ona do tajemniczej Strefy 51, gdzie podobno rząd USA prowadzi badania nad istotami pozaziemskimi. Został uwolniony wirus, który zmienił wszystkich ludzi na obszarze strefy w mutantów, a na dodatek pojawili się i Obcy. W grze wcielasz się w Ethana Cole, elitarnego komandosa grupy wysłanej do "oczyszczenia" tytułowej Strefy 51.

Pobierz za darmo grę AREA 51 i zacznij eksterminację setek wrogów - zarówno zmutowanych i oszalałych ludzi, jak też i przybyszów z otchłani Wszechświata. Walcz o przetrwanie, patrząc na świat oczyma prowadzonej przez siebie postaci. Nie zapominaj o tym, że na terenie Strefy grasuje cały czas morderczy wirus, który może dopaść i Ciebie...

Za modele przeciwników w grze odpowiedzialne jest studio Stan Winston - to samo, które zaprojektowało filmowego Predatora oraz dinozaury na potrzeby Parku Jurajskiego. Możesz ocenić efekty ich prac, pobierając całkowicie za darmo, bez ukrytych opłat pełną wersję gry AREA 51. Przemierzaj starannie zaprojektowane poziomy, mając ze sobą­ wsparcie pozostałych komandosów z Twojej grupy uderzeniowej - Hazmat.

Pobierz za darmo grę AREA 51 - na szczególną uwagę zasługuje tu perfekcyjna oprawa dźwiękowa, poczynając od odgłosów wybuchów i krzyków, po budującą klimat muzykę. Głosu postaci Ethana Cole użyczył nie kto inny, a David Duchovny, gwiazdor serialu o niezwykłych zjawiskach - X-Files. Podczas gry usłyszysz także głos muzyka Marylina Mansona. To wszystko w darmowej grze, którą możesz legalnie i bez opłat ściagnąc na swój twardy dysk.

Oprócz trybu kampanii dla jednego gracza AREA 51 oferuje tryb multiplayer, gdzie może zmierzyć się ze sobą do 16 żywych graczy. Nie czekaj więc, tylko pobierz całkowicie za darmo pełną wersję gry i wkrocz do Strefy 51!
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Area 51

dodał: ~Wiadomy , 10.12.2010

jak ktoś jest bardzo wrażliwy to niepolecam