Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Amy

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Vector Cell
Data dodania: 11.01.2012
System operacyjny: Windows

Brak

Opis - Amy

Amy to tytuł niezwykle intrygującej gry akcji a jednocześnie imię, jednej z głównej bohaterek. Jest rok 2034, ludzie zaczynają odczuwać w coraz większym stopniu, negatywnych skutków globalnego ocieplenia. W efekcie zmian klimatycznych, ludzkość nękana jest różnego rodzaju klęskami żywiołowymi o niesamowitej sile.

Jest to jednak niewielki problem, w obliczu prawdziwego zagrożenia ze strony tajemniczego wirusa, zamieniającego ludzi w zombie. Jego źródłem jest tajemnicza kometa, która spada niespodziewanie na niewielkie miasto znane jako Silver City, doszczętnie je niszcząc.

Lana i jej mroczny sekret

­
Niedługo po jej upadku, rozpo­czyna się akcja gry. Lana a więc kolejna postać ważna dla fabuły, budzi się i uświadamia sobie ogrom zniszczeń, dokonanych w do niedawna spokojnym miasteczku. Pojawianie się mutantów sprawia jednak, że nasza bohaterka nie czasu na to by szukać ocalałych i musi uciekać by ratować własne życie. Jest towarzyszką staje się tytułowa Amy. Jako, że jest ona bezbronna, Lana musi się nią opiekować i dbać o jej bezpieczeństwo. Szybko jednak na jaw wychodzi, że największym zagrożeniem dla Amy, mogą wcale nie być wszechobecni mutanci a sama Lana, która również została zainfekowana wirusem, który czasami uaktywnia się, przeobrażając ją w bestię. Nasza bohaterka musi więc toczyć bezustanną walkę z samą sobą i starać się kontrolować infekcję, tak by nie zagrażała Amy.

Groza sytuacji


Klimat rozgrywki jest naprawdę mroczny. Świat, w którym się poruszamy, został wykonany w niezwykle sugestywny, przygnębiający sposób. Fakt, że główna bohaterka jest nosicielką wirusa, który może się w każdej chwili uaktywnić sprawia, iż ani przez chwilę nie czujemy się bezpiecznie. Obecność Amy, która jest pod naszą opieką, również podkreśla grozę sytuacji, w której się znajdujemy. Autorzy w przemyślany sposób, połączyli w tej grze wiele elementów, tworząc niepowtarzalny nastrój zagrożenia. Być może trudno w tym wypadku mówić o strachu, jednak ciągle odczuwany niepokój, jest w tej grze gwarantowany.

Niestety premiera tej gry zaplanowana została dopiero na maj tego roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Amy