Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

America's Army 2.8.4

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: US Army
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.12.2008
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - America's Army

  • Procesor: min. 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 512 Mb
  • Karta graficzna: 128 Mb z obsługą DirectX 9.0
  • Miejsce na dysku twardym: 3.5 Mb
  • Stały, szerokopasmowy dostęp do Interentu


Opis - America's Army

America's Army to gra, której pierwotnym celem było i jest promowanie i zachęcanie amerykańskich nastolatków do wstępowania w szeregi rodzimej armii. Dzięki doskonałemu trybowi multiplayer, niezwykłemu realizmowi i licencji freeware sprawiającej, że gra i granie są całkowicie darmowe, America's Army osiągnęła niesamowity sukces i popularność wśród graczy na całym świecie.

Gra jest niezwykle popularna i nieustannie możemy ją odnaleźć w zestawieniach popularności gier komputerowych, szacuje się, że posiada ona już niemal 10 milionów zarejestrowanych graczy. Rozgrywka podzielona jest na dwa zasadnicze etapy. Na pierwszy składa się szkolenie i misja treningowa, które odbywają się w trybie single player (każdy gracz odbywa je indywidualnie na swoim komputerze) drugim etapem jest już właściwa rozgrywka w trybie multiplayer poprzez sieć Internet.

Gracze korzystając z realistycznie odwzorowanych modeli broni, z której na co dzień korzystają żołnierze amerykańskiej armii walczy w scenariuszach multiplayer, które rozgrywają się w scenerii działań aktualnie prowadzonych przez prawdziwe amerykańskie jednostki na całym świecie. W grze zastosowano ciekawe rozwiązanie pozbawiające gracza wyboru strony konfliktu. Otóż obie strony grają poniekąd jako Amerykanie, tyle że gracz widzi członków swojej drużyny w jako Amerykanów, a przeciwnej jako terrorystów. Osoba grająca w przeciwnej drużynie ma ­po prostu podmienione modele postaci i broni i widzi sytuację odwrotną.

America's Army to jednak nie tylko sama rozgrywka multiplayer to także liczne projekty poboczne wdrażana przez marketing armii­ USA, począwszy od tradycyjnych gadżetów typu koszulki  po projekt the Real Heroes - Prawdziwi Bohaterowie, który prezentuje graczom sylwetki szczególnych żołnierzy, którzy wybitnie wsławili się odwagą i postawą na polu walki a także poza nim.­


­

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: America's Army

dodał: ~sss , 20.12.2010

fajna ta gra

dodał: adaXDe , 25.07.2010

nie da się pobrać, wy chyba czytać nie umiecie.

dodał: , 29.04.2010

to tylko opis gry, nie mozna tego pobrać

dodał: ~bobek , 19.04.2010

jak to pobrać???\n\n

dodał: ~bobek , 19.04.2010

jak to pobrać???\n\n

dodał: ~bobek , 19.04.2010

jak to pobrać???\n\n

dodał: ~olo , 29.08.2009

Akcja

dodał: torento1325 , 05.03.2009

Akcja i dobra zabawa