Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

All Aspect Warfare

Kategoria: Gry akcji
Producent: BC3000AD
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.06.2009
Rozmiar: 291 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 451

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - All Aspect Warfare

  • Intel Pentium 4 3.4Ghz lub AMD Athlon 64 X2 3.0GHz
  • 1GB RAM (XP). 2GB (Vista)
  • karta graf. 256MB  z Shader Model 3.0, 512MB RAM
    • nVidia GeForce 7900. GeForce 8600 GTS lub lepsza
  • karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c
Opis - All Aspect Warfare

Pobierz darmowe demo gry akcji All Aspect Warfare!

All Aspect Warfare to dynamiczna, taktyczna gra akcji, w której wydarzenia widzimy z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Wcielasz się tu w komandosa przyszłości, który na odległej planecie stara się przeżyć w piekle wojny i wyrządzić jak największe szkody przeciwnikom.

Darmowe demo gry ukaże Ci jej możliwości. Obszar do eksploracji jest wręcz gigantyczny i liczy sobie kilkaset kilometrów kwadratowych! Do wyboru otrzymujesz sześć klas postaci, kilkanaście rodzajów broni (od snajperskich po ciężkie) oraz możliwość prowadzenia napotykanych pojazdów - zarówno naziemnych, jak i wodnych czy powietrznych. W miarę postępów w grze zdobywasz doświadczenie niezbędne do rozwoju postaci.

Jeżeli lubisz sieciowe strzelaniny - All Aspect Warfare jest idealną grą dla Ciebie! Pobierz darmowe demo gry i przekonaj się, czy warto zainwestować w pełną wersję. ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: All Aspect Warfare