Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aliens vs Predator 2: Primal Hunt

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Third Law Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.09.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Aliens vs Predator 2: Primal Hunt

Procesor Pentium II 450MHz

128MB pamięci RAM

Akcelerator 3D z 16 MB pamięci

Opis - Aliens vs Predator 2: Primal Hunt

Primal Hunt to nazwa dodatku do gry Aliens vs Predator 2. Fabuła rozszerzenia przenosi nas 500 lat wstecz, do czasów gdy na planecie LV1201 nie było jeszcze ludzkich kolonizatorów.

Jedno z polowań, jakie na planecie urządzali Predatorzy, doprowadziło do odkrycia artefaktu, który mógł dać możliwość kontrolowania obcych. 500 lat później, czyli już w okresie znanym nam z gry Aliens vs Predator 2, na ślad artefaktu natrafiła kobieta imieniem Dunya będąca najemnikiem. Jej śladem podąża Predator, który jako pierwszy odnalazł urządzenie kilkaset lat wcześniej, jednak od tamtej pory był uwięziony. Śledząc kobietę trafia w końcu do ludzkiej bazy, przyczyniając się przy okazji, do wdarcia się na jej teren obcych. W ten właśnie sposób, rozpoczynają się wydarzenia znane z podstawowej wersji gry.

Aliens vs Predator 2: Primal Hunt daje nam do dyspozycji trzy całkowicie odmienne postacie, którymi możemy pokierować. Dwie z nich są dość typowe: wspomniana już tu Dunya oraz Predator, który ruszył jej śladem, by odzyskać artefakt. Dość ciekawie prezentuje się jednak nowa istota wprowadzona do gry, którą jest Predalien. Jak można się domyślić, jest to połączenie obcego oraz predatora, przy czym istota ta posiada wszystkie najlepsze cechy obu tych gatunków, co czyni z niej śmiertelnie niebezpieczną maszynę do zabijania. Aliens vs Predator 2: Primal Hunt dodaje też nowe misje, które pozwalają poznać fabułę, oczami trzech wymienionych postaci. Fani rozgrywek wieloosobowych, dostaną cztery nowe mapy. Podczas ich wykonywania, będziemy mieli okazję, odwiedzić całkowicie nowe lokacje. Dodatek zawiera też, wszystkie patche i uaktualnienia opublikowane wcześniej przez twórców.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Aliens vs Predator 2: Primal Hunt