Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aliens: Colonial Marines

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Gearbox Software
Data dodania: 24.08.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Opis - Aliens: Colonial Marines

Aliens: Colonial Marines będzie kolejną już grą, która umożliwi nam zmierzenie się z krwiożerczymi obcymi. Wcielimy się w niej w członka oddziału marines, którym zlecono pozbycie się ksenomorfów.

W czasie rozgrywki niezwykle ważna będzie współpraca z naszym zespołem. Ułatwi ją mechanizm wydawania rozkazów, jaki pojawi się w Aliens: Colonial Marines. Oczywiście członkami naszego oddziału będzie mogła kierować zarówno sztuczna inteligencja jak i inni gracze, gdy zdecydujemy się wykorzystać tryb kooperacji. Arsenał dostępnej w grze broni ma w pełni zadowolić wszystkich fanów eksterminacji obcych. Do naszej dyspozycji zostaną oddane karabiny pulsacyjne, miotacze ognia a także wiele innych rodzajów broni.

W grze pojawią się też gadżety znane fanom filmów o obcych. Wśród nich warto wymienić nie tylko tak znane jak wykrywacz ruchu, ale też np. bardzo przydatny palnik dzięki, któremu będziemy mogli zablokować drzwi by utrudnić dostanie się do pomieszczenia obcym. Gra Aliens: Colonial Marines ma dobrze oddawać wszechobecne poczucie zagrożenia, które towarzyszy członkom oddziału, którego poczynaniami przyjdzie nam kierować. Grę charakteryzować będzie oprawa graficzna stojąca na bardzo wysokim poziomie a także możliwość niszczenia elementów otoczenia. Wedle zapewnień twórców ma to sprawić, że walki będą niezwykle widowiskowe. Premiera gry zaplanowana jest na rok 2012.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Aliens: Colonial Marines