Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alien Swarm

Kategoria: Gry akcji
Producent: Valve Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2010
Rozmiar: 2.5 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3373

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Alien Swarm

Procesor: 3.0 GHz

1 GB RAM (XP) / 2GB (Vista)

Karta grafiki: 128 MB, Shader Model 2.0, przykładowo: ATI Radeon X800, nVidia GeForce 6600

2.5 GB HDD

Opis - Alien Swarm

Alien Swarm to darmowa gra akcji, stworzona przez studio Valve Software. Rozgrywka nie jest szczególnie skomplikowana. Przemierzając kolejne poziomy, likwidujemy wszelkie zagrożenia, w postaci różnego rodzaju niebezpiecznych stworów.

Wybieramy przedstawicielem jakiej klasy, ma być żołnierz, w którego się wcielamy i ruszamy do walki z całą masą potworów. Wybór ten, wpływa na to z jakiej broni możemy korzystać a także na przebieg rozgrywki. Warto więc, nie podejmować go zbyt pochopnie. Akcję obserwujemy z kamery, znajdującej się nad głową bohatera. Do tego typu widoku trzeba się przyzwyczaić. Jednak podczas dłuższej rozgrywki w Alien Swarm, nie przeszkadza to zbytnio.

Oczywiście w celu łatwiejszego eliminowania wszelkich pojawiających się potworów, czeka na nas naprawdę pokaźny arsenał przeróżnych środków destrukcji. Dzięki temu każdy bez trudu, dobierze sobie odpowiedni rodzaj broni. Wiele frajdy dostarcza z pewnością tryb kooperacyjny, w którym czterech śmiałków wspólnie przemierza kolejne korytarze, skrywające wiele tajemnic i niebezpieczeństw. Skorzystanie z silnika Source sprawiło, że grafika mimo nietypowego umiejscowienia kamery, prezentuje się bardzo dobrze. Wszelkie efekty specjalne takie jak wybuchy, cieszą oko i nie można mieć do nich zastrzeżeń. Alien Swarm jest więc typową grą, do której warto zasiąść po ciężkim dniu pracy by odreagować stres.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alien Swarm

dodał: ~Krystiank1410 , 11.12.2010

Jak ktoś w CS`a grać nie umie to wyzywa ps Zajebista gra