Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alien Shooter: Vengeance

Kategoria: Gry akcji
Producent: Sigma Team
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.03.2010
Rozmiar: 137.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1885

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Alien Shooter: Vengeance

256 MB RAM, Pentium III 1.5 GHz, grafika 32 MB, dysk 500 MB
Opis - Alien Shooter: Vengeance

Alien Shooter: Vengeance to strzelanka, która została wydana w naszym kraju w pakiecie Alien Shooter Złota Edycja (często zwanym mylnie Alien Shooters). Czy warto jednak wydać na niego pieniądze? Możesz sprawdzić to samemu, jest bowiem dostępny za darmo Alien Shooter w wersji demo. Nim pobierzesz go, przeczytaj poniższy opis.

W Alien Shooter: Vengeance naszym celem jest eksterminacja obcych. Producent przygotował dla nas ponad setkę różnego rodzaju monstrów do pokonania. Dlatego też gameplay Alien Shooter to bezustanna rzeź, w której uśmiercamy wszystkich, samemu starając nie dać się zabić. Download Alien Shooter w wersji demonstracyjnej pozwoli zapoznać Ci się z mechanika gry. Mamy tu oczywiście ograniczenia – pełna wersja Alien Shooter da nam o wiele więcej broni, pojazdów oraz gadżetów. Tu dostajemy tylko cztery mapy i kilkanaście broni.

Free download Alien Shooter pozwoli Ci także na zapoznanie się ze wzorowanym na grach rpg systemie rozwoju postaci.  Podczas zabawy spotykasz także bohaterów niezależnych, którzy zlecają Ci misje, można więc powiedzieć, że niedostępna za darmo gra Alien Shooter to połącznie rpg z shooterem. Nie brak tu oczywiście trybu zabawy woelooosbowej, dzięki któremu możesz pokonywać potwory z pomocą przyjaciół.

Pobierz Alien Shooter, aby zapoznać się z izometrycznym widokiem z kamery oraz dwuwymiarową grafiką. Tytuł ten utrzymany jest w staroszkolnym klimacie, dlatego też polecamy go wszystkim, którzy lubią tego typu zabawy. W naszym kraju wydano Alien Shooter po polsku. Uprzedzamy jednak, że demo nie jest wykonane z wersji Alien Shooter pl.

Tytuł ten ukazał się wyłącznie na komputery. Możesz więc zagrać w Alien Shooter na PC, nie ma jednak konwersji Alien Shooter na Playstation czy Xbox. Jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji, znajdziesz na naszych stronach użyteczne kody Alien Shooter. Mamy także materiały wideo pokazujące rozgrywkę. Oczywiście możesz obejrzeć te filmiki z Alien Shooter za free.

Jeśli chcesz, pobierz także grafiki Alien Shooter. Znajdują się one w galerii przy tym opisie. Nadają się na stronę fanowską gry oraz do wykorzystania jako tapety. Niestety, nie jest możliwy download Alien Shooter w wersji full, ale demo da Ci wystarczająco dużo możliwości do przetestowania tego tytułu. A czy stwierdzisz po nim, że warto zakupić Alien Shooter full wersję? Sprawdź to samemu!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alien Shooter: Vengeance

dodał: koxowniak , 02.05.2012

Zarąbista gierka.zachęccam do pobrania\n