Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alien Shooter

Kategoria: Gry akcji
Producent: Sigma Team
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 23.05.2009
Rozmiar: 7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 3024

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Alien Shooter

  • Pentium II 400 MHz
  • karta graf. z Direct3D 16 MB
  • 64 MB RAM
Opis - Alien Shooter
­

Pobierz darmowe demo gry akcji Alien Shooter!­

Tytuł gry mówi wszystko. Jest to niewymagająca wysiłku intelektualnego strzelanina, w której zadaniem gracza jest dosłownie koszenie kolejnych fal przeciwników. ­Akcja gry Alien Shooter  osadzona jest w niedalekiej przyszłości, kiedy to na skutek eksperymentów w tajnej bazie wojskowej doszło do tragedii - mutanci wydostali się na wolność, zabili wszystkich w ośrodku i szykują się do podboju świata. Twoja misja jest prosta: zniszcz wszystkich.

Pobierz demo i stań do walki. Otrzymujesz najnowocześniejszą broń do dyspozycji, nadto materiały wybuchowe. Wewnątrz bazy znajdziesz ciężkie karabiny maszynowe oraz teleportery. Nadto pomiędzy kolejnymi etapami możesz dokonywać zakupów nowego sprzętu.

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alien Shooter